سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۱۴ تیر ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۲ ب.ظ چاپ مطلب

اسپین‌آف «پوست شیر» ساخته می‌شود

شهاب حسینی در پوست شیر

برادران محمودی که پیش از این با سریال «پوست شیر» با فیلم‌نت همکاری داشتند، اسپین‌آف این سریال را خواهند ساخت.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی فیلم‌نت، پس از ساخت و پخش سریال «پوست شیر» در سال ۱۴۰۱ از پلتفرم فیلم‌نت، حال در جدیدترین همکاری جمشید و نوید محمودی با این پلتفرم، اسپین‌آف این سریالِ موفق نیز به طور اختصاصی در فیلم نت ساخته و پخش می‌شود.

سریال «پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی براساس رای کاربران سایت سینمایی «IMDB» توانست نمره خوب ۸.۴ به دست بیاورد تا به این ترتیب عنوان محبوب‌ترین سریال ایرانی را از آن خودش کند.

این سریال در سه فصل هشت قسمتی پخش شد و توانست مخاطبان زیادی را جذب کند. همچنین منتقدان و کارشناسان حوزه‌های مختلف نیز به تحلیل این اثر پرداخته و آن را از موفق‌‌ترین سریال‌های سال‌های اخیر دانسته‌اند.

«پوست شیر» اولین تجربه برادران محمودی در شبکه نمایش خانگی بود. فیلمنامه این سریال را جمشید محمودی به همراه رضا بهاروند نوشته‌اند که در نگارش اسپین‌آف هم محمودی و بهاروند همکار خواهند بود.

جزئیات بیشتر درباره اسپین‌آف «پوست شیر» متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی مجتبی پیرزاده و شهاب حسینی از جمله بازیگران «پوست شیر» بودند.

اسپین‌آف به روایتی گفته می‌شود که بر اساس داستان یا مفهوم یک اثر دیگر باشد. اسپین‌آف ممکن است جزئیات بیشتری از آن را روایت کند و یا روایتگر داستان متفاوتی باشد. اسپین‌آف‌ها معمولاً بر اساس کارهای بسیار موفق ساخته می‌شوند و گاه بر اساس شخصیت‌های فرعی آن داستان هستند.