سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۱ شهریور ۱۴۰۲ در ۱:۲۹ ب.ظ چاپ مطلب

ثبت‌نام ۸۳۵ داور کودک و نوجوان در جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان

Davaran-koodak

مسئول کمیته داوران کودک و نوجوان سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان گفت: ۸۳۵ نفر تا پایان مهلت اعلام‌شده در فراخوان این بخش ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، صدیقه چگونیان با بیان اینکه گروه‌بندی این افراد براساس سن آنها تعیین شده است، افزود: در گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال، ۲۷۶ دختر و ۲۱۱ پسر و در گروه سنی ۱۲ تا ۱۶ سال، ۲۱۲ دختر و ۱۳۶ پسر ثبت‌نام کرده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: کارگاه‌های آموزشی در حوزه آشنایی با مبانی سینما برای این افراد برگزار خواهد شد که جهت سهولت دسترسی این کودکان و نوجوانان، این دوره‌های آموزشی به صورت مجازی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و در ادامه، از محتوای کارگاه‌ها، ارزشیابی به عمل خواهد آمد.

چگونیان ادامه داد: داوران کودک و نوجوان در طول ایام جشنواره با حضور در سالن‌هایی که برای آنها مشخص خواهد شد، به تماشای فیلم‌های جشنواره می‌نشینند و سپس به این آثار رأی خواهند داد.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>