سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۴۰۳ در ۱:۱۰ ب.ظ چاپ مطلب

تصادفات نوروز روی میز «تهران ۲۰»

Tehran20

برنامه «تهران ۲۰» از امشب (شنبه ۲۵ فروردین‌ماه) با موضوع بررسی تصادفات نوروزی روی آنتن شبکه تهران می‌رود.

به گزارش سوره سینما، مجتبی احمدی تهیه‌کننده «تهران ۲۰» در خصوص فصل جدید برنامه در سال جدید گفت: جدا از تغییراتی که به‌زودی در گرافیک و زیبایی‌شناسی برنامه به لحاظ دکور و آیتم‌ها خواهیم داشت و با افزودن بخش‌های چون «پرونده روز» نگاهی عمیق‌تر به آنچه روی میز برنامه رخ می‌دهد داریم تلاش بر این است که نقش محوری‌تری با مخاطبان داده و با پررنگ شدن آیتم «هشتگ تهران ۲۰» هر شب پیگیری یکی از درخواست‌های مخاطبان را در کنداکتور برنامه با حضور مسئول مرتبط جانمایی کنیم.

برنامه «تهران ۲۰» در فصل جدید پرونده محور خواهد بود تا بتوانیم مطالبات مردم به‌خصوص اهالی استان تهران را پیگیری و تا نتیجه پیش ببریم.

در اولین برنامه «تهران ۲۰» در سال پیش رو ( ۱۴۰۳) بر اساس وضعیت تصادفات کشور در دو مناسبت تعطیلات نوروز و تعطیلات عید سعید فطر اتاق فکر و تحقیقات برنامه به سراغ آیتم‌های چون دلیل تصادفات، چرایی وقوع، استاندارد خودروها و …. رفته است و به همین مناسبت به سراغ سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور فراجا رفتیم تا با نگاهی علمی و عملیاتی چالش جدی تصادفات کشور را این بار از زوایای مختلف تحلیل و بررسی کنیم.

احمدی در پایان گفت ؛ تصادفات ، ترافیک و حمل‌ونقل از پرونده‌های ثابت «تهران ۲۰» است که هر بار به بهانه‌های مختلف روی میز برنامه قرار می‌گیرد تا نگاهی موشکافانه و مطالبه گر به آن داشته باشیم.

برنامه «تهران ۲۰» شنبه تا چهارشنبه ساعت بیست روی آنتن شبکه تهران می‌رود.