سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۶ خرداد ۱۴۰۳ در ۲:۵۶ ب.ظ چاپ مطلب

فراخوان هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان منتشر شد

Olympiad

بنیاد سینمایی فارابی فراخوان هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران را منتشر کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، در راستای نیل به فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی با هدف کشف و معرفی استعداد‌های برتر نوجوان ایران در حوزه سینما، در دو بخش «طراحی داستان» و «فیلم‌سازی»، ۲۴ تا ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

بر پایه این گزارش المپیاد هشتم در دو بخش «طراحی داستان» و «فیلم‌سازی» با ۷ موضوع خانواده، جهانی به نام خانه، عشق امید خانواده، فردایی که می‌سازم، خانواده ای به وسعت ایران، خواهر/ برادر من و موضوع آزاد برگزار می‌شود.

تمامی نوجوانان ایرانی (متولدین ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۱) ۱۲ تا ۱۷ ساله، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. همچنین کارگاه‌های تخصصی و آموزشی حضوری، در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام شرکت در هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران از ۲ تیرماه آغاز و تا ۲۴ تیرماه ادامه دارد. ضروریست متقاضیان برای ثبت نام به نشانی yfo.icff.ir مراجعه کرده، در بخش ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند. همچنین لینک ثبت نام در سامانه بنیاد سینمایی فارابی www.fcf.ir و سامانه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان icff.ir نیز قابل مشاهده است.

دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان و المپیاد فیلمسازی نوجوانان به آدرس: تهران، خیابان سی تیر، نرسیده به جمهوری، پلاک ۵۹، ساختمان مرکزی بنیاد سینمایی فارابی و شماره تماس:  ۶۶۷۳۹۵۳۵-۰۲۱ نیز پاسخگوی سوالات متقاضیان و علاقه‌مندان است.

فراخوان هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران