سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۸ خرداد ۱۴۰۳ در ۱:۱۹ ب.ظ چاپ مطلب

رونمایی از فیلم «عصب کشی» با همکاری گروهی کودکان

Asab-Keshi

مراسم رونمایی فیلم «عصب کشی» به کارگردانی امیر توده‌روستا یکشنبه ۲۷ خرداد در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی هنروتجربه، مراسم رونمایی فیلم «عصب کشی» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر توده‌روستا یکشنبه ۲۷ خرداد توسط گروه سینمایی هنروتجربه و با حضور سازندگان اثر و بازیگران فیلم در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

در آغاز مراسم  نورا حنیفه‌زاده بازیگر نقش همراز به عنوان مجری مراسم پس از تشکر از حضار و با دعوت از بازیگران خردسال فیلم گفت: امیدوارم که آقای توده‌روستا از سکانس‌های من چیزی را حذف نکرده باشند.

آیهان شایگان بازیگر خردسال فیلم با تشکر از خانواده‌اش گفت: خیلی خوشحالم که در کنار آقای توده‌روستا کار کردم و از او تشکر می‌کنم.

اشکان زال‌نژاد از بازیگران خردسال فیلم به مخاطبان خیر مقدم گفت و افزود: اکران فیلم را به آقای توده‌روستا و تمام عوامل گرامی این کار بسیار تبریک می‌گویم همینطور به کسانی که در این راه مرا همراهی کردند.

کیانا مهدی‌زاده بازیگر نقش رعنا با سلام و خوش‌آمد گویی به مخاطبان گفت: خدا را شکر می‌کنم که این فرصت برایم پیش آمد تا در کنار هنرمندان، عزیزان و دوستانم یه تجربه خوب و به یاد ماندنی داشته باشم و از آقای توده‌روستا کارگردان محترم فیلم سپاس و قدردانی می‌کنم و امیدوارم شاهد موفقیت‌های بیشتر شما عزیزان باشم.

پارسا جلالی بازیگر خردسال فیلم با تشکر و قدردانی از امیر توده‌روستا گفت: ممنونم که اجازه دادید چنین موقعیتی داشته باشم و در فیلم شما بازی کنم و خیلی خوشحالم که توانستم در فیلم ایشان بازی کنم.

دنیز جهانگیری نیز با تشکر از آقای توده‌روستا گفت: خوشحال می‌شوم که این فیلم را ببینید.

آرنیکا روستا دیگر بازیگر خردسال کار پس از معرفی خود گفت: من از دعوت می‌کنم که این فیلم را ببینید. این فیلم خیلی قشنگ است و ممنونم که آمده‌اید.

امیر توده‌روستا تهیه‌کننده و کارگردان فیلم نیز  با اشاره بازیگران فیلمش گفت: این بچه‌ها بدون هیچ برنامه‌ریزی قبلی در برابر شما هستند و واقعا با استعداد و ویژه هستند. زمانی که من فیلمنامه این اثر را نوشتم و به طور جدی تصمیم به ساختنش گرفتم هنوز هیچکدام از این بچه‌ها به دنیا نیامده بودند.

وی با تشکر از بازیگران و عوامل فیلمش و گروه سینمایی هنروتجربه که شرایط اکران این فیلم در ایران را فراهم کرد افزود: این فیلم واقعا حاصل کار گروهی و تیمی است و یک فیلم  با بودجه کم است به همین جهت از عوامل و بازیگرانم خیلی ممنونم که با من همکاری کردند.

وی ادامه داد افتتاحیه فیلم در جشنواره فیلم روتردام بود و تاکنون در چند جشنواره خارجی نیز شرکت داشته همینطور اکران‌هایی در خارج از ایران و کشور‌های هلند و دانماک داشته است.

اکران فیلم سینمایی «عصب کشی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امیر توده‌روستا از روز چهارشنبه ۳۰ خرداد در سینماهای هنروتجربه نمایش داده می‌شود.