سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ آذر ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۸ ق.ظ چاپ مطلب
خانواده‌ها مخاطبان تازه سینمای مستند/

استقبال از نمایش آثار مستند در سینما فلسطین

Haghighat Ruze4 (11)

مدیر سینما فلسطین تاکید کرد در صورت برنامه‌ریزی درست، خانواده‌ها هم می‌توانند مخاطب آثار مستند باشند.

مدیر سینما فلسطین تاکید کرد در صورت برنامه‌ریزی درست، خانواده‌ها هم می‌توانند مخاطب آثار مستند باشند.

علی رضایی به سوره سینما گفت: ویژگی جشنواره امسال، استقبال بی نظیر مستندسازان بود که در سال های گذشته شاهد آن نبودیم. در هفتمین دوره جشنواره سینما حقیقت شاهد نمایش فیلم‌های خوبی هستیم که به غنای آن می‌افزاید و همین امر باعث شد جشنواره پر رونق تر برگزار شود. امسال گویا همه سینماگران با جشنواره آشتی کرده‌اند. این اتفاق خوبی است که امیدوارم در آینده هم تکرار شود.

وی افزود: اساسا فیلم مستند برای مخاطب خاص ساخته می‌شود، اما با پیشرفت بیشتر جشنواره می توان به این اتفاق خوب هم امیدوار شد که ما در آینده پذیرای خانواده های فرهنگی در سالن های نمایش فیلم مستند باشیم. در حال حاضر سینما برای مردم حکم یک تفریح را دارد، اما می توان با برنامه ریزی هایی آن را بیشتر تبدیل به یک ابزار فرهنگ گستر تخصصی و حرفه ای کرد.

هفتمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت با شعار «حقیقت بهترین راهنماست»، تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۲ در سینما فلسطین و سینما سپیده شهر تهران برپا است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>