سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ شهریور ۱۳۹۳ در ۹:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

«باج» به شبکه نمایش خانگی می‌رود/ لطمه مجوزهای بی‌قاعده و قانون به ویدئورسانه

goodarzi

فیلم ویدئویی «باج» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهمن گودرزی دو ماه دیگر وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

فیلم ویدئویی «باج» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهمن گودرزی دو ماه دیگر وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.

گودرزی به سوره سینما گفت: هفته پیش تصویربرداری این فیلم به پایان رسید و در مرحله مونتاژ هستیم. با انجام مراحل فنی از ماه آینده تبلیغات را آغاز خواهیم کرد تا بتوانیم به واسطه موسسه تصویر دنیای هنر دو ماه دیگر «باج» را وارد بازار کنیم. «باج» با هزینه ۱۴۰ میلیون تومان در بخش خصوصی ساخته شده و به دلیل شرایطی که متاسفانه در بازار شبکه نمایش خانگی وجود دارد با تیراژی نه چندان بالا توزیع می‌شود.

وی افزود: زمانی که موسسه ویدئو رسانه فعالیت خود را آغاز کرد به خاطر سخت گیری هایی که وجود داشت محصولات قابل قبولی تولید می‌شد و مردم هم استقبال می کردند، اما رفته رفته نظارت بر مجوزهای پروانه ساخت کم شد تا آنجا که هر فیلم سخیف و بی‌ارزش اجازه ساخت گرفت و عده ای که سرمایه داشتند هر موضوع و فیلمنامه بی‌اعتباری را جلوی دوربین بردند و مردم را نسبت به محصولات شبکه نمایش خانگی بی اعتماد کردند.

بهمن گودرزی درباره فعالیت های سینمایی خود گفت: فیلم «آتیش بازی» را در نوبت اکران دارم که بعد از «شهرموشها» اواخر مهرماه روی پرده می‌رود. با فراهم کردن شرایط قصد دارم امسال کار سینمایی دیگری را آغاز کنم.

 در فیلم ویدویی «باج» سام درخشانی، تینا آخوندتبار، نیما شاهرخ شاهی، نیلوفر پارسا، وحید رحمتی، حشمت آرمیده و… بازی کردند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>