سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۸ دی ۱۳۹۳ در ۲:۳۶ ب.ظ چاپ مطلب

مسعود احمدیان سرپرست معاونت فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی شد

masood-ahmadian

سرپرست بنیاد سینمایی فارابی طی حکمی مسعود احمدیان را به عنوان مشاور و سرپرست معاونت فرهنگی بنیاد سنیمایی فارابی منصوب کرد.

سرپرست بنیاد سینمایی فارابی طی حکمی مسعود احمدیان را به عنوان مشاور و سرپرست معاونت فرهنگی بنیاد سنیمایی فارابی منصوب کرد.
سوره سینما- رمضانعلی حیدری خلیلی، سرپرست بنیاد سینمایی فارابی در این مراسم ضمن تاکید بر اینکه بخش فرهنگی از بخش‌های مهم و استراتژیک این بنیاد است و رسالت مهمی را در حوزه ماموریت‌های فارابی به عهده دارد، گفت: برای انتخاب مسئول این بخش، سعی کردیم همکارانی را که دارای سابقه طولانی و تجربه گرانقدری درحوزه فعالیت‌های فرهنگی هستند، مورد بررسی قرار دهیم و در جمع بندی نهایی، به آقای احمدیان رسیدیم که تجارب ارزنده‌ای در حوزه فرهنگی و اجرایی داشته است.

وی به افزایش توقعات و انتظارات جامعه سینمایی از معاونت فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی اشاره کرده و گفت: این مطالبات از سوی همکاران فرهنگی که دارای تجربه و حسن نظر هستند، مطرح و برآورده شود و آنها می‌توانند با عملکردی مثبت از این حوزه صیانت کنند. سرپرست فارابی از زحمات و تلاش‌های مهدی مسعودشاهی، سرپرست پیشین این معاونت نیز قدردانی کرد و ادامه داد: امیدواریم با توجه به دغدغه‌ها و پی‌گیری‌هایی که از سوی ریاست محترم سازمان سینمایی صورت می‌گیرد، از این مسیر سخت عبور کنیم و مشکلات مختلف را از پیش روی فارابی برداریم.

در حکم رمضانعلی حیدری خلیلی سرپرست بنیاد سینمایی فارابی به «مسعود احمدیان» سرپرست جدید معاونت فرهنگی این بنیاد آمده است: جناب آقای مسعود احمدیان؛ با توجه به تجارب ارزشمند جنابعالی در امور فرهنگی و هنری به موجب این حکم به سمت مشاور و سرپرست بخش فرهنگی منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و همراهی موثر همکاران محترم بخش فرهنگی و تعامل با اهالی سینما درانجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

مسعود احمدیان که نگارش فیلم نامه های جعبه موسیقی و دموکراسی تو روز روشن را در کارنامه خود دارد، از سال ۸۶ تا ۹۰ مدیر دفتر جشنواره بنیاد فارابی و  دبیر بیست و سوم و بیست و چهارمین جشنواره های فیلم های کودکان و نوجوانان بوده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>