سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ فروردین ۱۳۹۴ در ۲:۲۸ ب.ظ چاپ مطلب

باران کوثری به «عقربه روی ۲۲۰» پیوست/ فیلم اوایل خرداد کلید می خورد

baran-kosari

فیلم سینمایی «عقربه روی ۲۲۰» ماه آینده با حضور قطعی دو بازیگر ستاره کلید می‌خورد.

فیلم سینمایی «عقربه روی ۲۲۰» ماه آینده با حضور قطعی دو بازیگر ستاره کلید می‌خورد.

هومن کبیری به سوره سینما گفت: برای سال ۹۴ دو فیلم در آستانه تولید دارم که یکی از دیگری اهمیت بیشتری دارد، چون هم پروانه ساخت دریافت کرده و هم مرحله پیش‌تولید آن بهتر پیش رفته است. به گمانم تا یک ماه دیگر فیلم «عقربه روی ۲۲۰» را به کارگردانی علیرضا امینی کلید می‌زنیم. تا کنون علاوه بر حامد بهداد، حضور باران کوثری به قطعیت رسیده است. همه لوکیشن‌های فیلم «عقربه روی ۲۲۰» در تهران است و اصلا یک فیلم شهری با ریتم تند به حساب می آید. شاید بتوان گفت این فیلم یادآور فیلم اکشن «تیکن»(محصول ۲۰۰۹) امریکاست.

وی افزود:  آن طرح دیگر نیز «زندگی ات می کنند» نام دارد و به دست یک فیلم اولی کارگردانی خواهد شد . به این دلیل که هنوز پروانه ساخت ندارد زمان دقیقی را برای شروع ساخت آن اعلام نمی کنم. این فیلمنامه را علی کلانتری نوشته و درباره خانم عکاسی است که کارمند یونیسف است. او روزی به یک سفر می رود و در راه مشکلی برای خودروی شخصی اش پیش می آید. در این میان یک راننده کامیون هم قصد تعرض به او را دارد اما زن موفق می شود با نشستن پشت فرمان این ماشین، خود را نجات بدهد.

هومن کبیری مجری طرح فیلم «پدر آن دیگری» بود که در جشنواره سال قبل حضور داشت و قرار است عید فطر امسال به اکران در بیاید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>