سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

sourehcinema
تاریخ انتشار:۲۳ فروردین ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۵ ق.ظ چاپ مطلب

تدارک برای آغاز پیش‌تولید «بی‌صدا» از اواخر اردیبهشت/ حضور ۵ بازیگر تئاتر در فیلم شهابی

hosein-shahabi

حسین شهابی برای انجام مراحل پیش‌تولید مقدماتی فیلم جدیدش به انگلیس سفر کرد.

حسین شهابی برای انجام مراحل پیش‌تولید مقدماتی فیلم جدیدش به انگلیس سفر کرد.

شهابی که سال گذشته دو فیلمنامه «بی‌صدا» و «مترجم» را در دست داشت به سوره سینما گفت: این دو فیلمنامه یک قصه واحد دارد که بخش اول آن در ایران و بخش دوم آن در انگلیس روایت می‌شود. سال گذشته بازیگران منتخب ما مشغله‌ داشتند، فیلمبرداری عقب افتاد و بعد از آن هم من برای مهیا کردن شرایط به انگلیس سفر کردم و زمان را از دست دادیم.

وی افزود: پیگیر اقدام برای تمدید پروانه ساخت هستیم تا بتوانیم از اواخر اردیبهشت‌ماه آماده پیش‌تولید شویم. از آنجا که مدت زیادی از مذاکره با بازیگران گذشته باید با همه آنها دوباره صحبت کنیم. ضمن اینکه ۵ بازیگر از هنرمندان تئاتر هم در این فیلم سینمایی حضور دارند. اما عوامل پشت صحنه از دوستانی هستند که پیش از این نامشان اعلام شده و در فیلم‌های قبلی با هم همکاری داشتیم.

کارگردان «روز روشن» درباره نتیجه سفرش برای تولید «مترجم» گفت: این سفر برای انتخاب لوکیشن و صحبت با برخی بازیگران خارجی بود و مساله مهمتر تامین سرمایه توسط کمپانی انگلیسی که هنوز صددرصد به نتیجه قطعی نرسیدیم و فعلا تمرکزم بر سرانجام رساندن «بیصدا» است، به خاطر گذشت زمان باید همه کارها دوباره از سر گرفته شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>