سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ فروردین ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۶ ب.ظ چاپ مطلب

تلاش برای حضور بازیگران هالیوودی در «دیدار در شرمیتوو»/ هیچ دخالت و فشاری در روند تولید وجود ندارد

asadian-taghipoor

تقی‌پور گفت: تلاش می‌کنیم «دیدار در شرمیتوو» به لحاظ عوامل و بازیگران در مقیاسی بین‌المللی باشد.

تقی‌پور گفت: تلاش می‌کنیم «دیدار در شرمیتوو» به لحاظ عوامل و بازیگران در مقیاسی بین‌المللی باشد.

ایرج تقی‌پور تهیه کننده سینما درباره تولید فیلم سینمایی «دیدار در شرمیتوو» به سوره سینما گفت: ما در سال جدید اولین جلسه خود را با بنیاد سینمایی فارابی برگزار خواهیم کرد و بدلیل اینکه محل وقوع حوادث در فرودگاه مسکو است ، سفری را به همراه نویسنده و کارگردان کار به آنجا خواهیم داشت تا پیگیری های لازم را صورت بدهیم و برای تولید کار آماده شویم.

وی با بیان اینکه هنوز هزینه‌های لازم برای تولید بطور کامل تامین نشده است ادامه داد :با این وجود ما بی تردید منتظر نخواهیم بود که فارابی پاسخ بدهد ، اگر موافقت حاصل شود و همکاری صورت بگیرد که ما بسیار خوشحال خواهیم شد ، اما در غیر اینصورت هم ما کار را انجام خواهیم داد و منابع را تامین خواهیم کرد تا با برنامه ریزی‌های لازم کار را برای کلید زدن آماده کنیم.

تقی‌پور در ادامه گفت: قطعا این فیلم در فصل بهار کلید نخواهد خورد ، بدلیل اینکه ما تلاش می‌کنیم این فیلم به لحاظ عوامل و بازیگران در مقیاسی بین المللی باشد و قصد داریم از بازیگران سرشناس هالیوودی و دیگر منابع غیر ایرانی هم استفاده کنیم و با این وجود مذاکرات و توافق برای جذب این نیروها نیاز به زمان دارد و باید با تامل و دقت بیشتری دست به انتخاب بزنیم تا نتیجه ای درخور به دست آید.

این تهیه‌کننده در ادامه افزود: برای تولید این فیلم سینمایی از طرف هیچ ارگان و سازمانی تحت فشار نیستیم و کسی هم قصد دخالت در فرایند تولید اثر را ندارد ، اما خود ما به لحاظ ابعاد بین‌المللی و موضوع مورد نظر و حساس خود مشورت هایی را انجام می دهیم و نظرات دوستان را جویا می شویم تا از همفکری مراجع ذی صلاح نیز برای بهبود هر چه بیشتر استفاده کنیم ، پس هیچگونه دخالت و فشاری در روند تولید وجود ندارد.

«دیدار در شرمیتوو» فیلمی با موضوع تسخیر لانه جاسوسی است که فیلمنامه آن توسط فرهاد توحیدی به نگارش درآمده است و همایون اسعدیان نیز کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت.

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>