سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۳۹۴ در ۴:۱۹ ب.ظ چاپ مطلب

سخنگوی خانه سینما از طریق ایمیل به رسانه‌ها پاسخ می‌دهد

khaneh-cinema2

سخنگوی هیات مدیره‌ خانه سینما از طریق ایمیل به رسانه‌ها پاسخ می‌دهد.

سخنگوی هیات مدیره‌ خانه سینما از طریق ایمیل به رسانه‌ها پاسخ می‌دهد.

سوره سینما- در خبر ارسالی از روابط خانه سینما به نقل از آتیلا پسیانی آمده است:«روز بیست و دوم فروردین، پس از برگزاری مراسم نوروزی، نشستی در دفتر هیأت مدیره و مدیر عامل خانه سینما و با حضور آقای علی جنتی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت.

در این جلسه وزیر ارشاد در پاسخ به سؤال هیأت مدیره خانه سینما در مورد مشکلاتی که در مسیر تولید مشترک با کشوری‌های خارجی برای سینماگران ایرانی ( اعم از فیلم های سینمایی و آثار مستند) وجود دارد، اظهار داشتند که از این پس کلیه کارهایی که با مشارکت تهیه کنندگان و فیلمسازان ایرانی تولید می‌شود، مجوز خود را از سازمان سینمایی اخذ خواهند کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه به مواضع حمایتی آن وزارتخانه و ارتباط فرهنگی و سینمایی با سایر کشورهای اشاره کرد و فعالیت فیلمسازان را در این حوزه از اهداف و برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برشمرد.

پسیانی همچنین با اشاره به درخواست هیأت مدیره خانه سینما از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص مشکلاتی که برای هنرمندان و سینماگران در زمینه مراجعه به شعب سازمان تأمین اجتماعی وجود دارد، افزود دکتر ربیعی تأکید کردند که در اولین فرصت شعبه‌ای ویژه برای اهالی سینما و سایر رشته‌های هنری معرفی خواهد شد و با تخصیص این حوزه، هنرمندان از سهولت بیشتری برای انجام امور مربوط به بیمه خود، برخوردار می‌شوند.

در خاتمه این خبر ایمیل سخنگوی هیأت مدیره خانه سینما به آدرس sokhangoo@khanehcinema.ir جهت اطلاع اهالی رسانه اعلام شده و پسیانی خواستار شد که سردبیران و خبرنگاران حوزه سینما در رسانه‌های گروهی، مشخصات، تلفن، فکس، ایمیل، و نام رسانه خود را به این ایمیل ارسال نمایند تا از این پس اخبار مکتوب هیأت مدیره از این طریق برای آنان ارسال شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>