سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۶ ق.ظ چاپ مطلب

پس از «پنج ستاره» حدود ۲۰ پیشنهاد داشتم/ دنبال دیده شدن در سینما نیستم

diba-zahedi1

بازیگر جوان فیلم «پنج ستاره» تاکید کرد تنها دیده شدن در سینما برایش مهم نیست.

بازیگر جوان فیلم «پنج ستاره» تاکید کرد تنها دیده شدن در سینما برایش مهم نیست.

دیبا زاهدی بازیگر سینما درباره حضور خود در فیلم های سینمایی و انتخاب آثار به سوره سینما گفت: بعد از فیلم سینمایی «پنج ستاره» یک مقدار با وسواس و حساسیت بیشتری به مقوله سینما نگاه می‌کنم و ترجیح می دهم که در فیلم هایی حضور داشته باشم و آثاری را بپذیرم که یک مرتبه بالاتر از کار قبلی باشد و تجربه ای قابل تامل باشد ، در غیر اینصورت دست به انتخاب فیلمنامه های دیگر نخواهم زد .

این بازیگر با اشاره به اینکه چنین روندی ریسک بالایی دارد ادامه داد: کاملا به این جریان واقف هستم که بدلیل شرایط موجود در سینما چنین تصمیمی می‌تواند منجر به حذف من از بازیگری شود ، اما من از اساس فقط بدنبال دیده شدن و کارهای زیاد نبودم و احساس می کنم باید صبر داشته باشم و به هر قیمتی پا در عرصه نگذارم و این بکر ماندن را ترجیح می دهم تا اینکه در هر فیلمی حضور داشته باشم.

وی در ادامه گفت: پس از فیلم «پنج ستاره» و در مرحله انتشار اخبار تدوین کار ، پیشنهادها آغاز شد که حجم آنها برای خودم نیز تعجب برانگیز بود و حدود ۲۰ فیلمنامه در این دو سال پیشنهاد شده است ، اما همانطور که گفتم هدف من از بازیگری دیده شدن نیست و نمی توانم کاری را که دوست ندارم و با آن ارتباط برقرار نمی کنم را بپذیرم و در این مسیر هم صبر و حوصله زیادی دارم و امیدوارم که اتفاقات خوبی در راه باشد.

diba-zahedi2

زاهدی با اشاره به سیستم سینمای کشور گفت: در سینمای ما کیفیت اکثر کارها با ایده آلی که بازیگران در ذهن دارند بسیار متفاوت است و بازیگر نمی تواند براساس ایده آل ذهنی خود انتخاب مورد علاقه خود را داشته باشد ، اما در همین حال در سال های اخیر کارگردانان بسیاری هستند که ضمن توجه به این جریان در انتخاب های خود از میان بازیگران به چهره های بکر و کمتر دیده شده اعتماد می کنند ، چون در همین سال گذشته دو پیشنهاد بود که خودم موافق همکاری بودم و دوست داشتم ، ولی به دلایلی فرصت دست نداد و همین امر نشان می‌دهد که توجه وجود دارد ، پس من هم احساس می‌کنم که جای امیدواری است و صبر خواهم کرد تا اتفاق خوشایندی بیفتد.

بازیگر فیلم سینمایی «پنج ستاره» درباره تمایل خود برای حضور در آثار تلویزیونی گفت: برای من فرقی ندارد و اگر یک کار با قابلیت ها و ویژگی های خوب در تلویزیون وجود داشته باشد، بی‌تردید قبول خواهم کرد، بسیاری از کارگردان ها و هنرمندان خوب ما تخصص این کار را دارند و می‌توان به آنها اطمینان کرد. امیدوارم در مجموع در سال جدید اتفاقات خوبی در راه باشد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>