سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۸:۵۰ ق.ظ چاپ مطلب

بازدید رییس سازمان سینمایی از پشت صحنه «دندون طلا»

ayubi-dandoon-tala

دکتر حجت‌الله ایوبی از پشت صحنه مجموعه «دندون طلا» به کارگردانی داوود میرباقری دیدار کرد.

دکتر حجت‌الله ایوبی از پشت صحنه مجموعه «دندون طلا» به کارگردانی داوود میرباقری دیدار کرد.

سوره سینما- حجت‌الله ایوبی عصر شنبه ۲۹ فروردین در پشت صحنه سریال «دندون طلا» به کارگردانی داوود میرباقری حضور یافت و با عوامل این سریال که برای توزیع در شبکه نمایش خانگی تهیه می شود، از نزدیک گفت وگو کرد. وی در این دیدار با اشاره به موفقیت سریال «شاهگوش» در شبکه نمایش خانگی گفت: حضور بزرگانی چون داوود میرباقری در عرصه شبکه نمایش خانگی، به رونق این بخش کمک می کند.
مبارزه با قاچاق فیلم و لوح فشرده آثار توزیع شده در شبکه نمایش خانگی در دستور کار قرار گرفته و مبارزه با این پدیده در شهرستان ها آغاز شده است. سال ۹۴، سال شبکه نمایش خانگی است و با قاچاق فیلم در این سال به شدت برخورد خواهد شد. «دندون طلا» پس از موفقیتی که سال ها پیش در عرصه تئاتر داشت، این بار نیز در شبکه نمایش خانگی با استقبال روبرو شود.

داوود میرباقری کارگردان مینی سریال «دندون طلا» که برای توزیع در شبکه نمایش خانگی تهیه می شود در این دیدار گفت: ماهیت این مینی سریال تراژیک است که در قالبی طنز مطرح می شود؛ همانند فیلم سینمایی «آدم برفی» که اثری تراژیک بود اما در قالب طنز بیان می شد. سریال شاهگوش در شبکه نمایش خانگی مخاطبان بسیاری داشت اما قاچاق این اثر نیز در شبکه نمایش خانگی زیاد بود.

مهدی فخیم‌زاده، حمیدرضا آذرنگ و ستاره اسکندری ر این دیدار با رییس سازمان سینمایی گفت وگو کردند.  عوامل تولید «دندون طلا» عبارتند از نویسنده و کارگردان:داوود میرباقری، مدیر تصویربرداری:سهیل نوروزی، طراح صحنه و لباس:مجید علی اسلام، طراح گریم:کامران خلج، صدابردار:رشید دانشمند، دستیار کارگردان:حامد میرباقری، دستیار تولید:فواد بوربور، برنامه ریز:فرزاد رحمانی، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، عکاس:مانی لطفی زاده، مشاور اقتصادی:برهان دارابی، دستیار تهیه:ایمان میرباقری، مدیر تدارکات:حامد پرهیز، مدیر تولید:مهدی بدرلو، مجری طرح:مجید مطلبی و تهیه کننده: مهران برومند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>