سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۸:۲۳ ق.ظ چاپ مطلب

سینما قدس اهواز میزبان «طعم شیرین خیال»/ راه‌اندازی سیستم آنلاین اطلاعات سینماها

ghodse-ahvaz

فیلم سینمایی «طعم شیرین خیال» در سینما قدس اهواز که متعلق به حوزه هنری است، اکران شد.

فیلم سینمایی «طعم شیرین خیال» در سینما قدس اهواز که متعلق به حوزه هنری است، اکران شد.

سوره سینما- فیلم سینمایی «طعم شیرین خیال» به کارگردانی کمال تبریزی از دوشنبه ۳۱ فروردین‌ماه در سینما قدس اهواز اکران شد. شهاب حسینی، نازنین بیاتی، نادر فلاح، نازنین فراهانی، پریوش نظریه، مهدی حسینی بجستانی، عیسی یوسف پور و … نقش آفرینان این کمدی رومانتیک میباشند که در آن شیرین (شخصیت اول زن فیلم) ماجرای آشنایی خود و خانواده اش با کسی که قرار است به خواستگاری او بیاید را برای تماشاگر روایت می کند.

به این ترتیب برنامه نمایش سینماهای بهمن سبز (حوزه هنری) خوزستان در این هفته به این شکل است: «طعم شیرین خیال » در سینما قدس، «ایران برگر» در سینما بهمن (سینمای کودک و نوجوان)،«رخ دیوانه» از ۱۰ صبح تا ۸ شب و «ایران برگر» در تک سانس ویژه ۱۰ شب، سینما اکسین.

ghodse-ahvaz-poster

سانس‌های سینما بهمن هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب و سینما قدس از ۹:۳۰ صبح تا ۷:۳۰ شب است. با توجه به راه اندازی سیستم اطلاع رسانی سینماها در نرم افزار های اجتماعی، علاقمندان می‌توانند با ذخیره (save) شماره ۰۹۱۶۵۸۳۷۰۵۴ در گوشی خود و ارسال کلمه «سینما» به شماره مذکور، اخبار و اطلاعات سینماها را دریافت کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>