سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

بررسی بودجه «جای خالی شکوه» در فارابی/ «تلفن» روز پدر پخش می‌شود

mohsen-damadi

آخرین فیلمنامه محسن دامادی در بنیاد سینمایی فارابی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آخرین فیلمنامه محسن دامادی در بنیاد سینمایی فارابی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دامادی به سوره سینما گفت: «جای خالی شکوه» پیش از این به فارابی ارائه شده بود، اما به خاطر تغییرات مدیریتی فرصتی برای بررسی پیش نیاد امسال تماس گرفتند و اعلام کردند در جلساتی که فارابی سال جدید برگزار می‌کند، فیلمنامه ما هم به منظور تایید و تامین بودجه مورد بررسی قرار می‌گیرد اما زمان مشخصی را برای اعلام نتیجه معلوم نکردند.

وی درباره جلد دوم کتابش «چگونه داستان را به فیلمنامه تبدیل کنیم» که سال پیش منتشر شد گفت: شرایط بازار کتاب چندان مطلوب نیست ناشران گاهی حتی از تیراژ ۵۰۰ صحبت می‌کنند و این خیلی غم‌انگیز است اگرچه این حوزه جزو علاقه های من به شمار می آید اما ترجیح می دهم ادامه فعالیتم را به زمان دیگری موکول کنم.

دامادی افزود: تله فیلم «تلفن» هم که سال گذشته ساختم آماده پخش است و قرار شد به مناسبت میلاد حضرت علی «ع» از شبکه دو روی آنتن برود. «تلفن» درباره نوجوانی است که آرزو دارد موتور بخرد و به واسطه تحقق همین آرزو مسائلی برای او به وجود می‌آید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>