سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۹:۳۰ ق.ظ چاپ مطلب

دیدار وزیر ارشاد با داوران جشنواره بین‌المللی فیلم فجر

vazir-davaran

دکتر علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی با داوران سی و سومین جشنواره فیلم فجر دیدار کرد.

دکتر علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی با داوران سی و سومین جشنواره فیلم فجر دیدار کرد.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه حجت الله ایوبی با حضور در خانه همایش – محل استقرار کاری داوران بخش سینمای سعادت و جلوه گاه ویژه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، با هیات داوران این دو بخش به صورت جداگانه دیدار و گفت وگو کرد. فابیو تستی بازیگر ایتالیایی و یکی ازداوران بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر در این دیدار به جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کیفیت برگزاری جشنواره شما و رعایت اصول و مسائل حرفه ای من را به وجد آورد و اعتراف می کنم این رویداد از جشنواره رم نیز جلوتر است.
وزی ارشاد در ادامه از بخش های خانه همایش بازدید کرد.

خانه همایش به همت بخش خصوصی و به مدیریت مهندس محمد عبداللهی اخیرا در منطقه الهیه تهران و همزمان با سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>