سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۲ ق.ظ چاپ مطلب

معرفی دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر

Mohammad Heydari

رییس سازمان سینمایی،طی حکمی محمد حیدری را به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.

رییس سازمان سینمایی،طی حکمی محمد حیدری را به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی،در متن حکم حیدری آمده است: جناب آقای محمد حیدری به موجب این حکم به سمت دبیر سی و چهارمین جسنواره فیلم فجر منصوب می‌شوید. ضمن سپاس از تلاش های ارزنده جناب آقای “علیرضا رضا داد” که با همه توان کوشید تا بزرگترین رویداد فرهنگی کشور در اوج شکوه برگزار شود ،امید است شما هم با استفاده از تجربه های گرانقدر گذشته و بهره گیری از همه ظرفیت های موجود در سینمای کشور،جشنواره ای با شکوه و در خور نام ایران وانقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برگزار کنید.

استفاده از نیروهای جوان ،با انگیزه و خلاق در همه سطوح ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت های هر چه بیشتر است.بکوشید با استفاده از تجربه افراد کارآزموده واعتماد به نیروهای جوان شور و شعف و روزآمدی جشنواره را افزون و افزون تر کنید؛ امید است با استفاده از نیرو،توان و ظرفیت اهالی و صنوف سینمایی و امکانات و انگیزه های بخش خصوصی جشنواره فیلم فجر به جشن بزرگ همدلی و همزبانی اهالی فرهنگ و هنر،به ویژه اهالی سینمای غرور آفرین ایران اسلامی تبدیل شود؛ از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت مهم را دارم.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>