سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۶ ق.ظ چاپ مطلب

زمان برگزاری جشنواره فیلم‌های فناوری و صنعتی مشخص شد

jashnvareh-filmhaye-sanati

سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با عنوان «فردا»، هفتم تا نهم مردادماه برگزار می‌شود.

سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با عنوان «فردا»، هفتم تا نهم مردادماه برگزار می‌شود.

سوره سینما- به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره فیلم و عکس «فردا»، این دوره از جشنواره با شعار «خودباوری، تولید ملی و نمایش پیشرفت ایران اسلامی» و با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دست‌آورد‌های کشور در بخش‌های مختلف فناوری، نوآوری در ایام سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی و به دبیری مسعود نجفی برگزار می‌شود.

سومین جشنواره فیلم و عکس فردا در هفت بخش رقابتی شامل فیلم‌های داستانی (ویدئویی بلند و کوتاه)، مستند (کوتاه، نیمه بلند و بلند)، پویانمایی، آیتم‌های تبلیغاتی (آنونس، تیزر و نماهنگ)، عکس، ویژه‌ی یک دقیقه‌ای و مسابقه دانشجویی برگزار می‌شود. فراخوان و نحوه ارسال آثار به سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» به زودی منتشر خواهد شد.

سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا»، هفتم تا نهم مردادماه توسط جهاد دانشگاهی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت معدن و تجارت و دانشگاه هنر برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>