سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۷ ق.ظ چاپ مطلب

«رستاخیز» کوتاه می‌شود/ تبلیغات ویژه برای فیلم درویش

rastakhiz

مدیر پخش حوزه هنری از احتمال کاهش زمان فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش خبر داد.

مدیر پخش حوزه هنری از احتمال کاهش زمان فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش خبر داد.

سوره سینما- مهر نوشت: غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری گفت: اکران فیلم سینمایی «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش در اکران عید فطر قطعی شده است. با توجه به اینکه اکران «رستاخیز» در عید فطر تا ایام محرم و صفر که ۲ ماه بعد است، ادامه می یابد، می تواند به عنوان اکران مناسبتی نیز به شمار رود.

وی تاکید کرد: مساله این است که انتخاب زمان اکران این فیلم به تصمیم شرکت پخش‌کننده نبوده و تهیه کننده و کارگردان درباره زمان اکران فیلم بحث و تبادل نظر کرده و به ما اعلام کرده‌اند. «رستاخیز» را نمی توان با دیگر پروژه های سینمایی مقایسه کرد چون این فیلم یک اثر متفاوت در تاریخ سینمای ایران است، به همین دلیل در هر زمان که اکران شود، می تواند با استقبال مناسب مخاطبان روبرو شود. به همین دلیل نیازی به اکران فیلم در زمان خاص نبود.

مدیر پخش حوزه هنری درباره آغاز تبلیغات این فیلم توضیح داد: این هفته جلسه ای با تهیه کننده و کارگردان فیلم برگزار می‌شود تا برای چگونگی تبلیغات «رستاخیز» یک کارگروه تشکیل شود. صحبت‌هایی با تهیه‌کننده فیلم شده و این احتمال وجود دارد برای اکران فیلم زمان «رستاخیز» کوتاه تر شود.

در این فیلم سینمایی پوریا پورسرخ، حسین پورشیرازی، فرهاد قائمیان، بابک حمیدیان، بهادر زمانی، انوشیروان ارجمند، مهتاب کرامتی، شقایق فرهانی، لیلا بلوکات، زهره حمیدی و … ایفای نقش کرده‌اند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>