سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۴۰ ب.ظ چاپ مطلب

بازیگر فیلم علی مصفا روی صحنه تئاتر

novel-for-killing

فرهاد شریفی، بازیگر سینما و تئاتر مردادماه امسال با نمایش «رمانی برای قتل» روی صحنه می‌آید.

فرهاد شریفی، بازیگر سینما و تئاتر مردادماه امسال با نمایش «رمانی برای قتل» روی صحنه می‌آید.

کورش ساسانیان به سوره سینما گفت: نمایش «رمانی برای قتل» به نویسندگی و کارگردانی من از رمان «سن عقل» نوشته ژان پل سارتر اقتباس شده است. داستان این نمایش درباره زن وشوهری است که تصمیم دارند از به دنیا آمدن فرزند ناخواسته خود جلوگیری کنند.

وی افزود: گروه تئاتر «کا» مرداد ماه امسال این نمایش را در خانه هنرمندان ایران سالن استاد انتظامی اجرا خواهد کرد. در این نمایش  فرهاد شریفی از بازیگران تئاتر،سینما و تلوزیون بعداز ۹ سال در سه نقش متفاوت هنرنمایی خواهند کرد. وی در سینما سابقه بازی در فیلم های، «سیمای زنی در دوردست» به کارگردانی علی مصفا،  «آژانس شیشه ای»،  «بودن و نبودن»،«بی پولی» و «همنفس» را دارد و همچنین در سریال «وضیعت سفید» به ایفای نقش پرداخته است.

کوروش ساسانیان ،النا آهی و سارا توکلی از دیگر بازیگران «رمانی برای قتل» مایش هستند. همچنین پردیس زارع طراح حرکت ، پروین کوثری طراح صحنه و سهیلا تیلاوی دستیار کارگردان این نمایش هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>