سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۲۲ ب.ظ چاپ مطلب

کارگردان «رستاخیز» میهمان شبکه جهانی الکوثر

darvish

احمدرضا درویش با حضور در شبکه جهانی «الکوثر» درباره فیلم «رستاخیز» صحبت می‌کند.

احمدرضا درویش با حضور در شبکه جهانی «الکوثر» درباره فیلم «رستاخیز» صحبت می‌کند.

سوره سینما- به گزارش ستاد خبری فیلم رستاخیز، شبکه الکوثر فردا یکشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۲۰ تا ۲۰:۴۵ میزبان احمدرضا درویش کارگردان مطرح کشورمان خواهد بود تا درباره فیلم تاریخی، مذهبی «رستاخیز» جدیدترین اثرش که به زودی در سینماهای ایران روی پرده می رود، صحبت کند. مجری این برنامه لیث ترابچی است.

درویش در برنامه «مع المشاهدین» شبکه الکوثر حضور می یابد تا درباره فیلم «رستاخیز» که به موضوع قیام امام حسین (ع) و عاشورا می پردازد صحبت کند. این گفتگو را می توان یکی از معدود گفتگوهای درویش درباره این اثر سینمایی دانست. پخش این فیلم با حوزه هنری است.

برنامه «مع المشاهدین» هر هفته روزهای یکشنبه به صورت زنده از آنتن شبکه الکوثر پخش می شود. فیلم «رستاخیز» همزمان با عید سعید فطر با سرگروهی سینما آزادی در تهران اکران خواهد شد. همچنین مقرر شده است همزمان با تهران، اکران شهرستان‌ها نیز انجام شود.

«رستاخیز» به نویسندگی و کارگردانی احمدرضا درویش، تهیه‌کنندگی تقی علیقلی زاده و مدیریت تولید علی قائم‌مقامی ساخته شده است و در کنار تعداد زیادی از بازیگران ایرانی از حضور ۷ هنرپیشه خارجی نیز بهره برده است. این فیلم سینمایی با دوبله عربی با نام «القربان» و نسخه انگلیسی آن با عنوان «حسین، آنکه گفت نه» عرضه می شود. سایت فیلم «رستاخیز» به آدرس rastakhizmovie.com  نیز راه اندازی شده که شامل اطلاعات، عکس‌ها و آنونس‌های مربوط به فیلم است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>