سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۸:۴۲ ق.ظ چاپ مطلب

رایزنی با حوزه هنری برای پخش «مبارک»/ در راه جشنواره فیلم کودک

mobarak1

تهیه‌کننده فیلم رئال-انیمیشن «مبارک» از تلاش برای سپردن پخش بین المللی فیلم «مبارک» به حوزه هنری خبر داد.

تهیه‌کننده فیلم رئال-انیمیشن «مبارک» از تلاش برای سپردن پخش بین المللی فیلم «مبارک» به حوزه هنری خبر داد.

علی نجفی امامی به سوره سینما گفت: امیدوارم فیلم سینمایی «مبارک» به کارگردانی محمدرضا نجفی امامی و تهیه‌کنندگی من در جشنواره فیلم کودک امسال روی پرده برود. با توجه به اینکه مخاطبان اصلی این اثر رئال – انیمیشن سینمایی، کودکان و نوجوانان هستند، زمان بازگشایی مدارس بهترین زمان ممکن برای اکران عمومی این فیلم سینمایی است و در صدد هستیم پاییز امسال فیلم را روی پرده بفرستیم.

وی افزود: زمان برگزاری جشنواره فیلم کودک ابتدای مهر ماه است و ما امیدواریم از اواخر این ماه امکان نمایش عمومی فیلم فراهم شود. پخش خارجی فیلم را هم بر عهده بخش بین المللی حوزه هنری قرار می دهیم و رایزنی با دوستان انجام شده است. ما فعلا به هیچ چیز جز اکران موفق «مبارک» فکر نمی‌کنیم و برنامه خاصی برای فیلم بعدی نداریم.

فیلم رئال-انیمیشن «مبارک» داستان یک دختر نویسنده را روایت می‌کند که در مواجهه با چند شخصیت داستانی و عروسکی قرار می گیرد. الناز شاکردوست ایفاگر نقش اصلی این فیلم سینمایی است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>