سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۸:۵۱ ق.ظ چاپ مطلب

رادیو جوان با «هفت تایی‌ها» عید فطر را جشن می‌گیرد

radio-javan-fetr

شبکه رادیویی جوان به مناسبت عید فطر برای سه روز ویژه برنامه دارد.

شبکه رادیویی جوان به مناسبت عید فطر برای سه روز ویژه برنامه دارد.

افشین حسین‌خانی یکی از تهیه کنندگان و گویندگان شبکه رادیویی جوان به سوره سینما گفت: مدتی است گروه «هفت تایی‌ها» ی معروف شبکه جوان بعد از چند سال وقفه کار خود را دوباره آغاز کرده اند و هر جمعه به صورت زنده به اجرای برنامه می پردازند، البته با نام جدید «جمعه من». ما قرار است در روز جمعه با همین نام از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ برنامه داشته باشیم و در روزهای شنبه و یکشنبه با نام «عید من». این برنامه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ روی آنتن خواهد بود.

وی افزود: ما این روزها در حال ضبط آیتم های مختلف هستیم. قرار است از میان چهره های محبوب مردم هم از چند نفر به عنوان مهمان برنامه دعوت کنیم و یک خواننده خوب یکی از آنان خواهد بود. همه تلاش مان را به خرج خواهیم داد تا مثل همیشه شنوندگان پروپاقرص خودمان را راضی نگه داریم.

تیم «هفت تایی‌ها» گروهی متشکل از هفت گوینده است که به تازگی با اندکی تغییر در ترکیب گروه شروع به کار کرده است. فرزاد حسنی، افشین حسین‌خانی، محمودرضا قدیریان، امیر منوچهری، مریم جلینی، الهام شعبانی، حامد عزیزی ، محیا اسناوندی، فرشته علی بیک و محدثه سالمی اعضای جدید این گروه موفق رادیویی هستند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>