سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱:۳۷ ب.ظ چاپ مطلب

سینماگران هندی در ایران/ همکاری سینمای ایران و هند

pahlaj-nihalani

مدیر کمپانی موشن پیکچر به همراه آهنگساز هندی به ایران سفر کردند.

مدیر کمپانی موشن پیکچر به همراه آهنگساز هندی به ایران سفر کردند.

سوره سینما- صبح امروز شنبه ۱۷ مردادماه پهلاج نیهالانی مدیرکمپانی موشن پیکچر به همراه دیلشاد شیخ آهنگساز برجسته هندی به منظور امضای قرداد همکاری با جوادنوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم سینمایی سلام بمبئی وارد تهران شدند. قرار است این کمپانی ، هم در تولید و هم در پخش این فیلم سینمایی همکاری شایان توجهی داشته باشد و باتوجه به اینکه تولید مشترک همواره مورد توجه سازمان سینمایی و ریاست آن بوده ،سعی عوامل سلام بمبئی و در رأس آن جوادنوروزبیگی  نیز برآن است تا این همکاری به گسترش روابط سینمایی و فرهنگی دو کشور بیانجامد.

پهلاج نیهالانی رئیس کنونی هیئت مرکزی صدورگواهی پخش و سانسور فیلم در هندوستان است. وی بیش از سی سال است که تهیه کننده فیلم  و مدیرکمپانی موشن پیکچر بوده و در کارنامه کاری نیهالانی بیش از ۲۰ فیلم پرفروش دیده می شود .همچنین ستاره های بزرگ سینمای هند مانند آمیتاب باچان،سلمان خان،شاهرخ خان،آکشی کومار و… در فیلم هایی که این تهیه کننده قدیمی تولید کرده نقش آفرینی کرده اند.

کارگردانی و نویسندگی سلام بمبئی را قربان محمدپور برعهده دارد ،فیلمی که به یک موضوع عاشقانه از دریچه ای متفاوت می پردازد  و بازیگر نقش اول مرد آن محمدرضا گلزار است که مدتی پیش به این فیلم پیوست. طی روزهای آینده نیز خبرهای تازه ای در رابطه با قرارداد سایر عوامل این فیلم در رسانه ها منعکس خواهد شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>