سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۸ ب.ظ چاپ مطلب

پوستر انگلیسی یک فیلم منتشر شد

nazdiktar-english

پوستر انگلیسی فیلم سینمایی «نزدیکتر» به کارگردانی مصطفی احمدی برای به نمایش درآمدن در جشنواره فیلم مونترال طراحی و منتشر شد.

پوستر انگلیسی فیلم سینمایی «نزدیکتر» به کارگردانی مصطفی احمدی برای به نمایش درآمدن در جشنواره فیلم مونترال طراحی و منتشر شد.

سوره سینما- ابراهیم حقیقی این پوستر را طراحی کرده است. «نزدیکتر» در جشنواره سال گذشته به نمایش درآمد، در بخش فیلم‌های اول نامزد بهترین کارگردانی شد و مورد تقدیر هیات داوران قرار گرفت. اولین حضور بین‌المللی فیلم در سی‌ونهمین دوره جشنواره مونترال خواهد بود که از ۲۷ آگوست تا تا ۷ سپتامبر (۵ تا ۱۶ شهریور) در کانادا برگزار می‌شود. «نزدیکتر» تنها فیلم ایرانی حاضر در بخش مسابقه فیلم‌های اول این جشنواره است. جشنواره فیلم مونترال در دو بخش اصلیِ مسابقه بین‌الملل و مسابقه فیلم‌های اول و ۹ بخش فرعی برگزار می‌شود.

«نزدیکتر» محصول ۱۳۹۳ «ایران نوین فیلم» است و امور بین الملل این موسسه پخش  فیلم را بر عهده دارد. مونترال به عنوان تنها جشنواره رقابتی آمریکای شمالی مورد تایید فیاپف (فدراسیون بین المللی تهیه کنندگان فیلم) است. بازار فیلم هم در این جشنوراه برگزار می‌شود که یکی از مهمترین بازارهای فیلم آمریکای شمالی محسوب می‌شود.

Poster-nazdiktar-english


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>