سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۲:۲۲ ب.ظ چاپ مطلب

اولین آمار رسمی فروش «محمدرسول الله(ص)» اعلام شد

mohamad-s-4

فروش فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» در روز اول به رقمی بالاتر از ۱۷۰ میلیون تومان رسید.

فروش فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» در روز اول به رقمی بالاتر از ۱۷۰ میلیون تومان رسید.

سوره سینما – اکران فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» به کارگردانی مجید مجیدی از روز گذشته پنجشنبه ۵ شهریور در سینماهای تهران و شهرستانها آغاز شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سینمایی نورتابان تهیه کننده و پخش کننده این فیلم، در اولین روز نمایش فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» در تهران فروش فیلم به رقمی بیش از ۱۷۰ میلیون تومان فقط در تهران رسید. براساس این گزارش این فیلم در تهران در ۴۰ سالن سینما به نمایش در آمده و با استقبال خوبی مواجه شده است.

همچنین فروش این فیلم در شهرستانها نیز با استقبال مواجه شده و در بعضی از سینماها همچون سینما های شهر مشهد فروش فیلم به رقمی معادل ۲۰ میلیون تومان رسیده است که ۱۴ میلیون تومان از این فروش متعلق به سینما هویزه مشهد است همچنین در اصفهان فروش فیلم به رقمی معادل ۱۰ میلیون تومان رسیده است.

استقبال از این فیلم در تهران وشهرستانها به اندازه ای بود که در بعضی سالنهای سینما صفهای طولانی برای خرید بلیت تشکیل شده بود و در برخی سینماها نمایش فیلم به سانس فوق العاده رسیده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>