سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۰ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۸ ق.ظ چاپ مطلب

قهرمان ورزشی دستفروش در آخرین قسمت «راه ناتمام»

rah-natamam

آخرین قسمت از مجموعه «راه ناتمام» به زندگی قهرمان رشته پاورلیفتینگ می‌پردازد که برای تأمین هزینه تمرینات خود دستفروشی می‌کند.

آخرین قسمت از مجموعه «راه ناتمام» به زندگی قهرمان رشته پاورلیفتینگ می‌پردازد که برای تأمین هزینه تمرینات خود دستفروشی می‌کند.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، این هفته آخرین قسمت از مجموعه «راه ناتمام» با موضوع زندگی امید ستایش پور قهرمان پاور لیفتینگ و دارای مدال طلای آسیا در سه سال متوالی روی آنتن می رود.

مستند «راه ناتمام» به کارگردانی اعظم نجفیان و تهیه‌کنندگی علی‌محمد قاسمی یک مجموعه پرتره نگاری و شخصیت محور است که به موضوع سرنوشت قهرمانان ورزشی که فراموش شده اند می‌پردازد.

این مستند که ۱۲ مرداد در مراسمی با حضور مدیر شبکه مستند و عوامل مجموعه رونمایی شده بود، تا به حال به ورزشکاران فراموش شده ای چون فرشاد درکه، صادق پاکدامن، مجتبی مرادی و حسن حیدرپور پرداخته است.

موضوع این هفته «راه ناتمام» وضعیت فعلی امید ستایش پور از قهرمانان رشته پاور لیفتینگ است که مدال های زیادی را از بازیهای کشوری و آسیایی در کارنامه خود دارد.

این در حالی است که این سرمایه ورزشی کشور به دلیل بی مهری مسئولان، برای گذران زندگی و تأمین هزینه تمرینات خود مجبور به دستفروشی در کنار خیابان شده است.

«راه ناتمام» چهارشنبه ها ساعت ۲۱ روی آنتن می رود و مخاطبان فردا چهارشنبه ۱۱ شهریور می توانند شاهد پخش این قسمت از آن باشند.

تکرار این مجموعه مستند نیز جمعه ها ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه مستند سیما روانه آنتن می شود.

«راه ناتمام» با پخش قسمت مربوط به زندگی امید ستایش پور به پایان می رسد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>