سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۴ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۶ ب.ظ چاپ مطلب

قسمت پنجم «دندون طلا» با هنرنمایی حامد بهداد/ پخش از ۲۴ شهریور

dandoon-tala-5

قسمت پنجم «دندون طلا» اثری از داوود میرباقری این هفته به دلیل شهادت امام محمد تقی (ع) با یک روز تاخیر از ۲۴ شهریور ماه وارد بازار می‌شود.

قسمت پنجم «دندون طلا» اثری از داوود میرباقری این هفته به دلیل شهادت امام محمد تقی (ع) با یک روز تاخیر از ۲۴ شهریور ماه وارد بازار می‌شود.

سوره سینما – مهران برومند تهیه کننده «دندون طلا» درباره تغییر زمان پخش قسمت پنجم گفت:این قسمت «دندون طلا» همچون سایر قسمتها از تصنیف و ترانه های زیادی برخودار است، به ویژه در این قسمت که با معرفی حامد بهداد در نقش بلبل آغاز می شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم به احترام روز شهادت امام محمد تقی (ع) پخش این مجموعه را با یک روز تاخیر انجام دهیم.

وی افزود:با توجه به تغییر زمان پخش قسمت پنجم «دندون طلا» قسمت بعدی نیز ۳۱ شهریور ماه توزیع خواهد شد.

در قسمت پنجم «دندون طلا» بازی حامد بهداد در نقش بلبل و سیروس گرجستانی در نقش بلور آغاز می شود. همچنین یکی دیگر از نقشهای متفاوت این قسمت طوفان مهردادیان (زن پوش) مجموعه «دندون طلا» است.

در خلاصه داستان قسمت پنجم آمده است:آتش (بلبل) که با عنایت سرخوش روی صحنه بزرگ شده است، حالا جوان پوش نمایشهای است که در کافه تئاتر اجرا می شود. اما کافه تئاتر بعد از انقلاب به دلایلی تعطیل می شود. عنایت که حالا بیکار شده است سر از قهوه خانه قنبر دیزل در می آورد…

dandoon-tala-5-cover

بازیگران «دندون طلا» عبارتند از:مهدی فخیم زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، ستاره اسکندری، سیامک صفری، سیروس گرجستانی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، نادر سلیمانی، کاظم هژیرآزاد، طوفان مهردادیان، انوش معظمی، رسول نجفیان،محسن قاضی مرادی و با حضور باران کوثری.

قسمت پنجم «دندون طلا» از روز ۲۴ شهریور ماه در فروشگاههای سراسر کشور و آپارات فیلیمو توزیع می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>