سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ شهریور ۱۳۹۴ در ۹:۳۳ ق.ظ چاپ مطلب

تارخ و اسکندری به تماشای فیلم «ذوب شدن پادشاه» نشستند / تقدیم فیلم به ایرج کریمی

zob-shodan1

آیین دیدار و اکران خصوصی فیلم «ذوب شدن پادشاه» سه‌شنبه ۲۴ شهریور در موزه سینما به یاد ایرج کریمی کارگردان و منتقد فقید سینمای ایران برگزار شد .

آیین دیدار و اکران خصوصی فیلم «ذوب شدن پادشاه» سه‌شنبه ۲۴ شهریور در موزه سینما به یاد ایرج کریمی کارگردان و منتقد فقید سینمای ایران برگزار شد .

سوره سینما – به گزارش مشاور رسانه ای فیلم ذوب شدن پادشاه، هوتن زنگنه پور کارگردان فیلم ذوب پادشاه قبل از نمایش فیلم خطاب به حضار گفت: امروز خوشحالم که فیلم در موزه سینما به نمایش در می آید و از اینکه با حضور تان آمدید تا از این فیلم حمایت کنید متشکرم .

وی ادامه داد : ذوب شدن پادشاه به بخش هنر و تجربه راه پیدا کرد، گروهی که سالها نبودنش حس می شد و مشکلاتی که سالها بدلیل نبودن این گروه حس می شد با آمدن گروه هنر و تجربه بین علاقمندان جدی سینما و فیلمهای خاص از بین رفت .زنگنه پور ادامه داد :هنر و تجربه باعث شد تا فیلمسازانی همچون من بتوانیم نفس تماشاگر و حس مخاطبان سینما را حس کنیم.

کار گردان فیلم ذوب شدن پادشاه با اشاره به نقش ایرج کریمی در سینمای ایران و فقدان وی نمایش شب گذشته فیلم ذوب شدن پادشاه را به ایرج کریمی تقدیم کرد.

در ادامه برنامه زنگنه پور از عوامل و بازیگران فیلم دعوت کرد تا به روی سن بیایند.

zob-shodan2

فرشید نوابی یکی از بازیگران فیلم گفت: فیلم ذوب شدن پادشاه فیلمی بسیار شریف و متین است تا آنجا که سالها بعد به بازی خودم در این فیلم افتخار می کنم.

وی با اشاره به جمع زیادی از سینماگران حرفه ای که در سالن حضور داشتند گفت : امشب اساتید زیادی حضور دارند اما برای من حضور عبدالله اسکندری و امین تارخ افتخار بسیار بزرگی است.

لیلا زارع و سینا رحمانی بازیگران فیلم و ابوالفضل لیوی مدیر تولید فیلم نیز از حضار تشکر کردند.در این مراسم پوستر فیلم توسط سینماگران امضا شد و فیلم ذوب شدن پادشاه به نمایش در آمد .

در این مراسم افرادی همچون امین تارخ ، عبدالله اسکندری ، لیلا زارع ، پناه بر خدا رضایی، فرشید نوابی ،هوتن زنگنه پور ، حسن دادخواه ، محمد حمزه ای ، بهرنگ دزفولی زاده ،سارا منجزی ،امیر عابدی ،میثم مزلقانی ، محسن محسنی نسب حضور داشتند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>