سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۵ شهریور ۱۳۹۴ در ۳:۰۸ ب.ظ چاپ مطلب

آغاز به کار سینمای رودبار با فیلم «محمد رسول الله(ص)»

mohammad

سینمای تازه تاسیس «زیتون» رودبار با اکران فیلم «محمد رسول الله(ص)» رسماً نمایش‌های خود را آغاز خواهد کرد.

سینمای تازه تاسیس «زیتون» رودبار با اکران فیلم «محمد رسول الله(ص)» رسماً نمایش‌های خود را آغاز خواهد کرد.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به گفته حسین لطیفی رئیس انجمن سینمای جوانان رودبار ،تبلیغات نمایش این فیلم سینمایی از مدتی قبل آغاز شده است و ازامروز ۲۵ شهریورماه نمایش تازه ترین اثر سینمایی مجید مجیدی در این سینما آغاز شده است.

این فیلم سینمایی در حال حاضر در دو سانس ۱۰ صبح و ۱۶ بعداز ظهر پذیرای علاقه مندان است و با توجه به اینکه مدت زمان پخش این فیلم به نسبت فیلم های دیگر کمی زیاد است در حال حاضر تنها در دو سانس امکان نمایش وجود دارد و امیدوارم که با استقبال مردم ساعات نمایش فیلم بیشتر شود.

لطیفی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: تا کنون استقبال از این فیلم در کشور بسیار خوب بوده و امیدوارم که سینما«زیتون»نیز چنین شرایطی داشته باشد.هر چند که تمام تلاشمان را برای تبلیغ بهتر فیلم و اگاهی مردم از اکران فیلم در سینما«زیتون» انجام می دهیم.

وی ۲۸ مهر ماه را زمان اتمام اکران فیلم در این سینما اعلام کرد و افزود: امیدوارم شرایطی فراهم شود که تاریخ اکران فیلم تمدید شود و استقبال مردم می تواند این تاریخ را تمدید کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>