سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۵ ق.ظ چاپ مطلب

«نردبان» این هفته در تهران / روایت حذف اساتید آمریکایی مدافع فلسطین از دانشگاه‌ها

nardeban-felestin

برنامه «نردبان» و مستند «دیده بان افکار» باموضوع حذف اساتید آمریکایی مدافع فلسطین امروز از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.

برنامه «نردبان» و مستند «دیده بان افکار» باموضوع حذف اساتید آمریکایی مدافع فلسطین امروز از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، برنامه «نردبان» که با هدف آموزش مستندسازی به مخاطبان غیرحرفه‌ای تولید می شود، این هفته در تهران ضبط شده است و فیلم «سفر به صد دروازه» در آن نقد می شود.

«سفر به صد دروازه» فیلمی ساخته ‏حمید اسحاقیان و جواد خدمتی است که در این قسمت از برنامه توسط مژگان ایلانلو کارشناسی و نقد می شود.

در بخش «با مستندسازان» نیز مخاطبان با فرزاد جعفری آشنا می شوند. ضمن اینکه عکس های این هفته را کیمیا سعادت فرستاده و فرید ثانی کارشناسی و نقد کرده است.

برنامه «نردبان» با تهیه‌کنندگی و اجرایی الهام عادلی و کارگردانی عماد خدابخش ساعت ۱۸ فردا جمعه ۲۷ شهریور از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود.

روایت حذف اساتید آمریکایی مدافع فلسطین از دانشگاه‌ها

برنامه «دریچه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی زهرا کشاورزی این هفته مستند «دیده بان افکار» را برای پخش در نظر گرفته است.

این مستند درباره سانسور، حذف و اخراج اساتید دانشگاه های آمریکاست که از رژیم صهیونیستی انتقاد و از فلسطینی ها طرفداری و دفاع می کنند.

مستند «دیده بان افکار» در قالب برنامه «دریچه» امروز پنجشنبه ۲۶ شهریور ساعت ۲۳ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود.

تکرار این مستند جمعه ۲۷ شهریور ساعت ۸ صبح خواهد بود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>