سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ شهریور ۱۳۹۴ در ۱:۵۱ ب.ظ چاپ مطلب

آثار راه یافته به بخش مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس معرفی شدند

Yas-Fest-Logo1

هیات انتخاب بخش مسابقه ایران پس از بررسی ۱۲۲ فیلم رسیده به دبیرخانه جشنواره در این بخش ، ۱۶ اثر را برای حضور در مرحله نهایی معرفی کرد.

هیات انتخاب بخش مسابقه ایران پس از بررسی ۱۲۲ فیلم رسیده به دبیرخانه جشنواره در این بخش ، ۱۶ اثر را برای حضور در مرحله نهایی معرفی کرد.

سوره سینما – به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره فیلم ویدیویی یاس، ایرج محمدی، دانیال حکیمی، محمدحسین لطیفی، پریوش نظریه و سیدصادق موسوی به عنوان اعضای هیات انتخاب، ۱۶ اثر را برای حضور در بخش مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس انتخاب کردند.

فیلم‌های؛ « ۳۱۶» به کارگردانی پیمان حقانی و تهیه کنندگی پیمان حقانی،«به وقت رهایی» به کارگردانی ناصر قهرمانی و تهیه کنندگی عباس خالقی،« تا مدار ۱۰ درجه» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی مجید تربتی فرد (تهیه شده در سیما فیلم)،«جاده شهریار» به کارگردانی وحید قاضی میر سعید و تهیه کنندگی وحید قاضی میر سعید،«حبیب آقا » به کارگردانی محمد حمزه ای و تهیه کنندگی مرتضی عمادی (تهیه شده در شبکه ۵ سیما)، «دریا دلان» به کارگردانی سامان سالور و تهیه کنندگی سامان سالور (تهیه شده در صدا و سیمای مرکز زنجان)، «زنده به گور» به کارگردانی محمدعلی جناب و تهیه کنندگی شهرام دانشپور، «ژوان» به کارگردانی حسن نجفی و تهیه کنندگی مهدی مددکار،«ستاره شرق» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی علی لدنی (تهیه شده در صدا و سیمای استان خراسان رضوی)، « سوختن» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی علی انصاریان و میثاق وصال،« غریبه ها » به کارگردانی محسن یوسفی و تهیه کنندگی فرحناز حسینی،« مثل یک پدر» به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه کنندگی رضا کاشانی اسدی،«۳ روز و ۲ شب» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده و تهیه کنندگی زهرا اسحاقیان،«نفر بر» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور و تهیه کنندگی مرتضی علمی فر (تهیه شده در گروه فیلم های تلویزیونی شبکه یک سیما)، «هدیه» به کارگردانی امیر احمد انصاری و تهیه کنندگی مهدی مددکار و علی انصاریان، «یک نفر تا مرگ» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور و تهیه کنندگی سید مرتضی عمادی (تهیه شده در گروه فیلم های تلویزیونی شبکه یک سیما یک سیما) ، آثار راه یافته به جشنواره یاس هستند که در بخش مسابقه ایران به رقابت می‌پردازند.

در سومین جشنواره فیلم یاس برای اولین بار مسابقه فیلم های اول (فیلمسازان فیلم اولی) در بخش مسابقه ایران این رویداد سینمایی گنجانده شده است که این آثار به صورت جداگانه مورد داوری قرار خواهند گرفت.

با پایان مهلت ارسال آثار بخش مسابقه ایران در سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی ، ۱۶۷ اثر به این بخش ارسال شده که ۴۵ اثر آن به مسابقه فیلم‌های‌ اول و ۱۲۲ اثر به مسابقه ایران تعلق دارد.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، یازدهم تا شانزدهم مهر ماه سال جاری در استان مازندران و به دبیری حسین مسافر آستانه برگزار می‌شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>