سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۸ ق.ظ چاپ مطلب

مستند بلند «کارنامه بنیاد کندی» آماده نمایش شد

karname-kandi

فیلم مستند بلند «کارنامه بنیاد کندی» محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی محمد جعفری و آذر مهرابی، آماده نمایش عمومی شد.

فیلم مستند بلند «کارنامه بنیاد کندی» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی محمد جعفری و آذر مهرابی، آماده نمایش عمومی شد.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند سفر یک آموزگار بعد از چهل سال به روستایی در آذربایجان (که برای آن مدرسه ساخته بود) و پیدا کردن تک‌تک شاگردانش که حالا به شهرها مهاجرت کرده‌اند را روایت می‌کند.

محمد جعفری از منتقدان و مستندسازان قدیمی سینما است که آثار متفاوتی را در پرونده‌ی مستندسازی خود ثبت کرده است.

عوامل تولید فیلم مستند ۶۵ دقیقه‌ای «کارنامه بنیاد کندی» که به دبیرخانه نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت هم ارائه شده است، به این شرح هستند: کارگردانان: محمدجعفری و آذرمهرابی، طرح، تهیه و تدوین: محمد جعفری، تصویربردار: آذر مهرابی، صدا: سلیم قاسمی، تولید: هومن رهنمون، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>