سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۹ ق.ظ چاپ مطلب

فردوست از نقش اشرف پهلوی در حکومت می‌گوید

fardoost

«خاطرات شفاهی ارتشبد فردوست» در سه قسمت پایانی به نقش اشرف پهلوی در حکومت و ورود اشغالگران به ایران می‌پردازد.

«خاطرات شفاهی ارتشبد فردوست» در سه قسمت پایانی به نقش اشرف پهلوی در حکومت و ورود اشغالگران به ایران می‌پردازد.

سوره سینما – به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، پس از بیانات مقام معظم رهبری درباره نقش و دخالت های دول غربی به خصوص آمریکا و انگلیس در جنایات رژیم ستمشاهی، شبکه مستند سیما، تصمیم گرفت پخش مستند خاطرات شفاهی حسین فردوست ارتشبد ارتش شاهنشاهی و رییس دفتر ویژه اطلاعات در دوران محمدرضا پهلوی را در ۱۰ قسمت آغاز کند.

این مجموعه در اواسط دهه ۶۰ ضبط شده و هدف آن آشنایی مخاطبان با ابعاد کمتر مطرح شده زندگی و پادشاهی محمدرضا پهلوی است و قسمت هشتم آن دوشنبه ۳۰ شهریور به موضوع ورود نیروهای خارجی به ایران می پردازد.

قسمت نهم این مستند نیز که سه شنبه ۳۱ شهریور پخش می شود، خاطرات فردوست از اخلاقیات اشرف پهلوی و نقش وی در حکومت است. در قسمت پایانی این مجموعه در روز چهارشنبه اول مهر روزهای ورود اشغالگران به ایران یادآوری می شود.

«خاطرات شفاهی ارتشبد فردوست» در قالب مجموعه «سیمرغ» هر شب ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه مستند سیما می رود و تکرار آن ساعت ۱۳:۳۰ روز بعد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>