سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ اسفند ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۹ ق.ظ چاپ مطلب
به کارگردانی هومن سیدی/

هدیه تهرانی و رامبد جوان در یک نمایش همبازی می‌شوند

hoomsn-seyedi

هومن سیدی کارگردان و بازیگر تئاتر درباره فعالیت تازه‌اش در حوزه تئاتر گفت: به تازگی نگارش نمایشنامه «جیره سیگارم را بدهید و تنهایم بگذارید» را تمام کرده‌ام. این متن را برای اجرا، به تالار حافظ ارائه کردم و برای اجرای عموم در مهرماه ۹۲ با درخواست ما موافقت کرده‌اند. وی افزود: داستان این نمایشنامه درباره […]

هومن سیدی کارگردان و بازیگر تئاتر درباره فعالیت تازه‌اش در حوزه تئاتر گفت: به تازگی نگارش نمایشنامه «جیره سیگارم را بدهید و تنهایم بگذارید» را تمام کرده‌ام. این متن را برای اجرا، به تالار حافظ ارائه کردم و برای اجرای عموم در مهرماه ۹۲ با درخواست ما موافقت کرده‌اند.

وی افزود: داستان این نمایشنامه درباره چند بیمار روانی در یک تیمارستان است. صحبت‌های اولیه با هدیه تهرانی، رامبد جوان انجام شده است ولی چیزی قطعی نیست. هوتن شکیبا و آزاده صمدی دیگر بازیگران این نمایش هستند. تهیه کننده این نمایش خودم هستم.

اگر هدیه تهرانی در «جیره سیگارم را بدهید و تنهایم بگذارید» بازی کند، نخستین حضورش در عرصه تئاتر رقم می خورد وی برای نمایش «یرما» به کارگردانی رضا گوران طراحی صحنه و لباس انجام داده بود. هومن سیدی کارگردانی نمایش «روایت ناتمام یک فصل معلق» را در کارنامه دارد که تابستان ۹۱ در تئاتر شهر اجرا شد و مورد استقبال قرار گرفت. این بازیگر فیلم‌های سینمایی «سیزده» و «آفریقا» را کارگردانی کرده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>