سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۱ مهر ۱۳۹۴ در ۲:۴۵ ب.ظ چاپ مطلب

نخستین اجرای «هنر ، ضد داعش» برگزار شد

honar-zede-daesh

نخستین اجرای «هنر ،ضد داعش» توسط آنیما احتیاط و سینا کریمی برگزار شد

نخستین اجرای «هنر ، ضد داعش» توسط آنیما احتیاط و سینا کریمی برگزار شد.

سوره سینما – نخستین اجرا از لایه اول «هنر ، ضد داعش» جمعه ۱۰ مهر ماه توسط آنیما احتیاط و سینا کریمی در گالری آرته با حضور و مشارکت افرادی چون ، مدیا کاشیگر ، مهدی نادری ، علی قنبری برگزار شد. در این اجرا که به مدت دو ساعت طول کشید مخاطبان با چشم ها و دست های بسته شرایطی نظیر اسارت را تجربه می کردند. این اجرا که بیشتر رنگ و بوی آیینی داشت ، و با موسیقی الکترونیک و آواهایی نظیر آواز “هوره” توامان بود شرایطی را فراهم می کرد تا مخاطبان به صورت درونی تر به تامل و مواجه با داعش بپردازند. مجموعه ای از اجراهای دیگر از ده تا نوزده مهر توسط گروه رای نیک به نمایشگاه گردانی آنیما احتیاط و با حضور دیگر هنرمندان تداوم دارد.

برنامه های این گروه هنری در قالب پرفورمنس آرت و نمایش فیلم کوتاه از ۱۰ تا ۲۳ مهر ماه در روزهای جمعه از ساعت ۱۷ و سایر ایام هفته ساعت ۱۹ آغاز خواهد شد و علاقه مندان می توانند برای دیدن این برنامه ها که رایگان در نظر گرفته شده است به آدرس:ونک،خیابان ملاصدرا،شیخ بهایی جنوبی،پایین تر از پل همت،بلوار علی خانی،۲۰ متری گلستان،۱۲ متری دوم،پلاک ۳،گالری «آرته» مراجعه کنند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>