سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۸ ق.ظ چاپ مطلب

۱۳۰ فیلم ۳۱۰ هزار بلیط؛ آمار «هنر و تجربه» در یکسال

honar-o-tajrobeh

طی یکسال گذشته به رغم نمایش ۱۳۰ عنوان فیلم در گروه «هنر و تجربه» و انجام هزینه‌های مختلف، تنها ۳۱۰ هزار مخاطب به تماشای فیلم‌های اکران شده در این گروه سینمایی نشستند.

طی یکسال گذشته به رغم نمایش ۱۳۰ عنوان فیلم در گروه «هنر و تجربه» و انجام هزینه‌های مختلف، تنها ۳۱۰ هزار مخاطب به تماشای فیلم‌های اکران شده در این گروه سینمایی نشستند.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه»، این گروه طی یکسال گذشته ١٣٠ عنوان فیلم سینمایی در قالب های مختلف سینمای مستند، کوتاه و انیمیشن اکران کرده است و ٣١٠ هزار مخاطب به تماشای فیلم های اکران شده نشستند و ضریب بهره وری از ظرفیت صندلی سینماهای این گروه سینمایی نزدیک به ٢۵ درصد بوده و فروشی نزدیک به ٢٠ میلیارد ریال داشته است.

همچنین این گروه سینمایی در مدت یکسال گذشته ٢۴۶ فیلم سینمایی را بازبینی کرده است که از این تعداد ١٧٨ فیلم مستند، ٣٠٢ فیلم کوتاه و ٢٠ فیلم انیمیشن بوده اند.

ظرفیت سینماهای در اختیار این گروه سینمایی ۶٢٠ صندلی ثابت از مجموع ١۴٠ هزار صندلی موجود در سینماهای فرهنگ، کوروش، موزه سینما و هویزه مشهد است. همچنین ٣۵٠ صندلی دیگر با افزایش ٢ سالن غیر سینمایی سالن های خانه هنرمندان و سوره اصفهان بوده است.

روابط عمومی گروه سینمایی «هنر و تجربه» در پایان این گزارش از اهالی رسانه برای همراهی در یکسال گذشته تشکر کرده و یادآور شده که جزئیات عملکرد فعالیت یک ساله گروه سینمای «هنر و تجربه» را به تفکیک بخش های ارزیابی و نمایش فیلم های سینمایی ارائه خواهد داد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>