سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۹ مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۳ ق.ظ چاپ مطلب

توضیح روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی

anjoman-montaghedan2

روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران طی توضیحی خبر منعکس شده در برخی رسانه‌ها در خصوص فیلم‌های داوری شده این دوره جشن را اصلاح کرد.

روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران طی توضیحی خبر منعکس شده در برخی رسانه‌ها در خصوص فیلم‌های داوری شده این دوره جشن را اصلاح کرد.

به گزارش سوره سینما ، سحر عصرآزاد روابط عمومی و سخنگوی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران در این توضیح آورده است: همان گونه که دبیر نهمین شب (جشن) منتقدان در نشست مطبوعاتی شنبه ۱۸ مهرماه ۹۴ در خانه سینما اعلام کرد؛ در این دوره به روال هر سال همه آثار به نمایش درآمده در سی و سومین جشنواره فیلم فجر داوری شده و همچنین همه فیلم های اکران شده تا پایان خردادماه ۹۴ که در جشنواره سی و سوم حضور نداشتند (هفت فیلم)، از سوی اعضای انجمن مورد ارزیابی قرار گرفتند. از میان آثاری که در جشنواره سی و سوم فجر حضور نداشتند، دو فیلم “استراحت مطلق” و “نهنگ عنبر” موفق شدند نامزدهایی در فهرست کاندیداهای نهمین شب منتقدان داشته باشند.

خواهشمند است روابط عمومی انجمن منتقدان را در انعکاس دقیق و صحیح این خبر در رسانه محترم خود یاری کنید.

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>