سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۰ مهر ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۵ ب.ظ چاپ مطلب

معرفی فیلم‌های کوتاه ایرانی بخش بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران

kootah-INTL

هفت فیلم ایرانی در بخش بین‌الملل سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارند و با آثار خارجی جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

هفت فیلم ایرانی در بخش بین‌الملل سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارند و با آثار خارجی جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، فیلم‌های داستانی «ناتمام به‌شدت هر چه تمام‌تر» به کارگردانی آزاد محمدی و «سگ‌جون» از امید ادیب‌پرور، همچنین فیلم تجربی «تنازع» ساخته مسعود حاتمی در بخش مسابقه بین‌الملل و فیلم داستانی «آغی» به کارگردانی یوسف کارگر در بخش مسابقه کشورهای آسیایی به نمایش گذاشته می‌شوند.

همچنین در بخش مسابقه کشورهای اسلامی فیلم داستانی «صراحی» از سعید نجاتی و در بخش مسابقه فیلم‌های ضد خشونت و افراطی‌گری فیلم تجربی «نفس» از مونا مرادی و فیلم داستانی «ولد» از امیرعباس ربیعی حضور دارند.

بر اساس این خبر از مجموع ۳۶۰۰ فیلم از ۱۰۸ کشور جهان، ۱۰۳ فیلم به بخش بین‌الملل جشنواره راه پیداکرده‌اند که از این بین ۷ فیلم کوتاه ایرانی در این بخش به رقابت خواهند پرداخت.

گفتنی است؛ سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از تاریخ ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه در تهران برگزار خواهد شد.

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>