سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۱ مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۱ ق.ظ چاپ مطلب

تجسم بودن‌ها در نگارخانه شهرکتاب فرشته با «نشانِ بودن»

neshan

نمایشگاه گروهی مجسمه با عنوان «نشانِ بودن» جمعه ۲۴ مهر در محل نگارخانه شهرکتاب فرشته افتتاح می گردد.

نمایشگاه گروهی مجسمه با عنوان «نشانِ بودن» جمعه ۲۴ مهر در محل نگارخانه شهرکتاب فرشته افتتاح می گردد.

سوره سینما – نمایشگاه «نشانِ بودن» با حضور ۱۶ هنرمند نقاش و مجسمه ساز و با آثاری از علیرضا آمدی، امیر آذر، مهروز بلادی، کیوان بیرانوند، علیرضا بی پروا، شکیبا پرورش، فائزه پورکمالی، مهسا خیرخواه، لیلا سبیانی، نیلوفر صالحی، حسن عزیزی، محسن فولادپور، امیر کبیرنژاد، هادی محبعلی، محمد مروستی و سمانه معیری با موضوع بودن برگزار می گردد.

بودن هایی که با نشانی از عشق، رنگِ معنا گرفته اند و با دستان هنرمند مجسمه سازان تجسم یافته و ملموس می شوند. عنوان نمایشگاه حکایت از زنده بودن آثار دارد، گویا به استقبال آثاری خواهیم رفت که هر کدام تجلی معنای متفاوتی از بودن و زیستن هستند. ۱۶ هنرمند شرکت کننده دراین نمایشگاه، دانش آموختگان رشته های نقاشی و به طور کلی هنرهای تجسمی بوده و تا کنون در نمایشگاه های گوناگون، آثار خود را به نمایش گذاشته اند.

گفتنی است نمایشگاه «نشانِ بودن» تا ۱۲ آبان ماه از ۱۱ صبح تا ۸ عصر در محل نگارخانه شهرکتاب فرشته، پذیرای هنردوستان خواهد بود.

در شرح این نمایشگاه چنین آمده است:

بودن هایمان با نشان شده. از هر کس سراغ بودنش را گرفتم نشانی به من اشاره کرد که پر بود از انعکاس بودن هایی سرریز از معنا و عشق که در بقای این نشان ها نهفته است و این رمزگشایی به دست هنرمندان با نام و نشان به بودن می نشیند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>