سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۷ مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۱ ق.ظ چاپ مطلب
به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدعلی فارسی؛

عملکرد خیرین سلامت مستندسازی می‌شود

avaye honare salamat

فعالیت‌های خیرخواهانه خیرین سلامت سراسر کشور در قالب یک مجموعه مستند تولید می‌شود.

فعالیت‌های خیرخواهانه خیرین سلامت سراسر کشور در قالب یک مجموعه مستند تولید می‌شود.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت، فعالیت خیرخواهانه خیرین سلامت سراسر کشور پس از مستندسازی، بزودی از یکی از شبکه های سیما بخش خواهد شد.

بنابراین گزارش، این موسسه با شناسایی خیرین سلامت ۳۰ استان کشور و به تصویر کشیدن فعالیت های انسان دوستانه ایشان با هدف تکریم و ترویج اینگونه فعالیت ها، مجموعه ۳۰ قسمتی مستند خیرین سلامت را به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدعلی فارسی تولید می کند.

محمدعلی فارسی متولد ۱۳۳۶ است. او که فارغ التحصیل فیلمنامه نویسی از دانشکده صدا و سیما است از سال ۶۷ به عنوان دستیار کارگردان و تدوینگر، همکاری با شهید آوینی را در تولید مجموعه تلویزیونی «سراب» آغاز کرد و پس از تاسیس «روایت فتح» به همراه جمعی از جهادگران به همکاری خود با شهید آوینی ادامه داد. فارسی در کارنامه خود آثار گوناگونی چون مهاجران، قصه های جنگ و … را به ثبت رسانده است.

خیرین سلامت با احداث بیمارستان، درمانگاه، مراکز بهداشتی و مراکز آموزشی در حوزه سلامت زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نقش موثری در توسعه فعالیت های مرتبط با حوزه سلامت کشور دارند.

موسسه آوای هنر سلامت، چندی پیش با هدف تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیر عاملی ابراهیم داروغه زاده تاسیس شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت این موسسه به نشانی www.honarsalam.com مراجعه نمایند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>