سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۳ آبان ۱۳۹۴ در ۳:۱۲ ب.ظ چاپ مطلب

رونمایی از آلبوم موسیقی «خونین دلان» در حوزه هنری

khoonin-delan

آلبوم موسیقی «خونین دلان» از تولیدات جدید مرکز موسیقی، روز شنبه نهم آبان‌ماه ساعت ۱۶ در تماشاخانه مهر حوزه هنری رونمایی می‌شود.

آلبوم موسیقی «خونین دلان» از تولیدات جدید مرکز موسیقی، روز شنبه نهم آبان‌ماه ساعت ۱۶ در تماشاخانه مهر حوزه هنری رونمایی می‌شود.

به گزارش سوره سینما این آلبوم از تولیدات عاشورایی مرکز موسیقی حوزه هنری است که در سه سی‌دی عرضه شده است.

آلبوم موسیقی «خونین دلان» مجموعه نوحه‌‌نواهای حسین بابای‌مشگین است که توسط حاج‌عباس کیاماری و فرهاد کیاماری بازخوانی شده است.

حسین بابای‌مشگین که خود مبدع سبک زمینه‌خوانی بوده، مجموعه نوحه‌نواهای این اثر را با تسط بر ردیف موسیقی، آهنگ‌سازی کرده است و اینک پس از گذشت سال‌ها و با روایت نسل به نسل، این نوحه‌‌نواها این بار‌‌‌‌ توسط حاج‌عباس کیاماری و فرهاد کیاماری به اجرا در آمده است.

مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی «خونین دلان» روز شنبه نهم آبان‌ماه ساعت ۱۶ در تماشاخانه مهر حوزه هنری، واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود به این برنامه برای همه علاقه‌مندان آزاد است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>