سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

sourehcinema
تاریخ انتشار:۴ آبان ۱۳۹۴ در ۱:۰۱ ب.ظ چاپ مطلب

درخواست بایکوت تارانتینو به دلیل شرکت در راهپیمایی اعتراضی!

tarantino

پلیس نیویورک بعد از حضور کوئنتین تارانتینو کارگردان مشهور آمریکایی در تظاهرات اعتراضی روز ۲۴ اکتبر ، خواستار تحریم فیلم‌های او شده است.

پلیس نیویورک بعد از حضور کوئنتین تارانتینو کارگردان مشهور آمریکایی در تظاهرات اعتراضی روز ۲۴ اکتبر ، خواستار تحریم فیلم‌های او شده است.

به گزارش سوره سینما به نقل از  خبرگزاری مهر به نقل از ددلاین، پلیس نیویورک به دنبال شرکت تارانتینو در تظاهراتی که در اعتراض به خشونت پلیس در روز شنبه برگزار شد، خواستار تحریمفیلم‌های تارانتینو شد. این تظاهرات چند روز پس از آن صورت گرفت که یک افسر پلیس که به دنبال یک مظنون به سرقت و قتل بود، بر اثر تیراندازی کشته شد.

در این تظاهرات نماینندگان معترضان اعلام کردند که قصد دارند عدالت را برای مردمی که به دست پلیس کشته می‌شوند، اجرا کنند. در گزارش تلویزیونی شبکه WPIX تارانتینو که از کالیفرنیا شرکت کرده بود، در این تظاهرات نشان داده شد.

وی گفت: من یک انسانم و وجدان دارم و اگر معتقدیم که دارد قتل‌هایی صورت می‌گیرد، باید علیه آن بایستیم. من اینجا هستم تا از آنهایی که کشته می‌شوند، حمایت کنم.

tarantino2

در اعتراض به تارانتینو، پاتریک لینچ رییس پلیس در بیانیه‌ای که دیروز منتشر شد گفت: جای تعجب ندارد کسی که همه عمرش در حال ساخت فیلم درباره جرم و جنایت بوده و خشونت را نشان داده مخالف پلیس باشد. آن افسران پلیسی که تارانتینو آنها را قاتل خطاب کرده هیچوقت در فیلم‌های خیالی او روی پرده‌ها جایی ندارند. آنها آدم هایی هستند که خطر می‌کنند تا جان مردم را در برابر جرم و جنایت نجات دهند.

این مقام مسئول در ادامه بیانیه گفته است: حالا وقتش است که فیلم‌های تارانتینو را تحریم کنیم.

تارانتینو هم گفت: خالا وقت این است که قصه همه آنهایی را کشته می‌شوند بیان کنیم. کشته شدن پلیس هم یک تراژدی است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>