سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۶ آبان ۱۳۹۴ در ۹:۰۴ ق.ظ چاپ مطلب

سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری شد / مسافر آستانه مشاور ایوبی

Mostafa-Abtahi

رییس سازمان سینمایی طی حکمی دکتر سیدمصطفی ابطحی را به سمت مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری منصوب کرد.

رییس سازمان سینمایی طی حکمی دکتر سیدمصطفی ابطحی را به سمت مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری منصوب کرد.

به گزارش سوره سینما به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن حکم متن ابطحی آمده است: جناب آقای دکتر سید مصطفی ابطحی؛ نظر به سوابق درخشان علمی و اجرایی شما در عرصه های گوناگون مدیریت فرهنگی و با استناد به مصوبه هیات امنای موسسه رسانه های تصویری، به موجب این حکم، به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب می شوید.

سینمای خانگی فزون بر آثار بی بدیل فرهنگی، یکی از پایه های مهم اقتصاد سینما است. ساماندهی شبکه سینمای خانگی، به ویژه برداشتن موانع راه اندازی سریع تر وی او دی، مبارزه همه جانبه با سرقت های مادی و معنوی آثار سینمایی و ویدیویی، ارتقاء ورود مختلف آثار و تقویت فعالیت بخش خصوصی، از جمله اقدام هایی است که انتظار می رود با همکاری اصناف و جلب حمایت های نهادهای مرتبط، انجام بپذیرد.

ساماندهی امور بین الملل سینمای ایران و هماهنگی امور جشنواره ها از دیگر ماموریت های جدید این موسسه است که لازم است سازو کارهای اجرایی شدن آنها هرچه زودتر فراهم شود.
با سپاس از صادقانه و موثر هنرمند فرهیخته جتاب آقای مسافر آستانه، توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

* مسافر آستانه مشاور رییس سازمان سینمایی شد

در حکم حسین مسافر آستانه آمده است: هنرمند گرامی، جناب آقای حسین مسافر آستانه، نظر به سوابق ارزشمند هنری و اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم، به سمت مشاور رییس سازمان سینمایی منصوب می شوید.

تعهد و دلبستگی شما به اعتلای فرهنگ و هنر نوید بخش دوره تازه ای از تلاش هایتان برای پیشبرد اهداف سینمایی دولت تدبیر و امید خواهد بود.

تلاش های ارزنده شما را در موسسه رسانه های تصویری ارج می نهم و موفقیت های روز افزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>