سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱۸ آبان ۱۳۹۴ در ۹:۵۵ ق.ظ چاپ مطلب

نقد و بررسی فیلم «پدر آن دیگری» در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

pedare-aan-digari1

نمایش و نقد و بررسی فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» با حضور کارگردان و نویسنده کتاب در دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

نمایش و نقد و بررسی فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» با حضور کارگردان و نویسنده کتاب در دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش سوره سینما ، این مراسم با حضور یدالله صمدی کارگردان ، پرینوش صنیعی نویسنده کتاب و حجه الاسلام محمدرضا زائری کارشناس در تالار مولوی این دانشکده برگزار شد.

موضوع مورد بحث این نشست خانواده موفق بود و دانشجویان حاضر در سالن پرسش هایی را در خصوص مباحث روانشناسی، خانواده سالم ، روند ساخت فیلم ، اقتباس ادبی در سینما و… مطرح کردند.

pedare-aan-digari2

گفتنی است اجرای این مراسم برعهده سید علی حسینی بود و در پایان به کارگردان ، نویسنده کتاب وکارشناس برنامه به رسم یادبود از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه لوح تقدیر اهدا شد.

«پدر آن دیگری» آخرین ساخته یدالله صمدی است که در ژانر اجتماعی و خانوادگی اکران می شود و تاکنون استقبال خوبی از این فیلم صورت گرفته است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>