سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۴ در ۹:۲۹ ق.ظ چاپ مطلب

فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» در سینما استقلال به زبان آذری اکران می‌شود

pedare-aan-digari

فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به کارگردانی یدالله صمدی از روز پنجشنبه ۲۱ آبان‌ماه در سانس ۲۲:۳۰ در سینما استقلال با دوبله آذری اکران می‌شود.

فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به کارگردانی یدالله صمدی از روز پنجشنبه ۲۱ آبان‌ماه در سانس ۲۲:۳۰ در سینما استقلال با دوبله آذری اکران می‌شود.

به گزارش سوره سینما یدالله صمدی کارگردان فیلم «پدر آن دیگری» در یادداشتی خطاب به مردم آذری زبان ایران چنین بیان کرد:

«مردم غیور وشریف آذربایجان ، هم دیاران سرزمبن مادریم ،هنرمند ایرانی ، ملیت وقومیت ها را ، حتی به سهو ، مورد اهانت قرار نمی دهد بلکه به ایشان عشق می ورزد . آنان که موجب ازردگی خاطر شما تاریخداران، حماسه سازان و فرهنگ نویسان میهن عزیزمان را فراهم می نمایند، هنرمند نیستند به بزرگواری ومنش مردانه تان ببخشیدشان .

فیلمساز متولد مراغه و سرسپرده فرهنگ غنی آذری : یدالله صمدی»

گفتنی است کارگردان و عوامل «پدر آن دیگری» در اولین سانس شروع اکران دوبله ی آذری همراه با مردم به تماشای این فیلم می نشینند.

«پدر آن دیگری» آخرین ساخته ی یدالله صمدی کارگردان آثار ماندگاری چون «اتوبوس»،«آپارتمان شماره ۱۳»، «ساوالان، «شوق پرواز» و…. در ژانر اجتماعی و خانوادگی و در گروه سینمایی استقلال در حال اکران است و با استقبال خوبی از سوی سینما دوستان و خانواده ها روبرو شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>