سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۲۹ آبان ۱۳۹۴ در ۶:۱۳ ب.ظ چاپ مطلب

کارگردان پروژه سینمایی تازه درباره حوادث ۸۸ : احتمالا هفته آینده فیلم را کلید می‌زنیم

atyabi

سیدمسعود اطیابی گفت: فیلم جدیدم درباره رویدادهای سال ۸۸ است و مخاطب شاهد ماجرایی انسانی در دل یک اتفاق سیاسی خواهد بود.

سوره سینما- سید مسعود اطیابی در ارتباط با پروانه ساخت فیلمنامه «ماه گرفتگی» که به تازگی دریافت کرده است، گفت: در حال حاضر در پیش تولید به سر می‌بریم و هنوز به طور دقیق مشخص نیست که چه زمانی وارد پروسه تولید خواهیم شد اما اگر همه چیز طبق برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم، پیش بروند هفته آینده فیلم را کلید می‌زنیم.

وی در ادامه افزود: لوکیشن فیلم «ماه گرفتگی» در تهران و مشهد است و همچنین برخی از صحنه‌ها را در قطار فیلمبرداری خواهیم کرد.

اطیابی در ارتباط با قصه فیلمش گفت: «ماه گرفتگی» ماجرای انسانی است که در دل یک واقعیت سیاسی رخ می‌دهد و مخاطب شاهد آن خواهد بود البته در این فیلم به حوادث و رویدادهای سال ۸۸ میپردازیم و می‌توان گفت فیلمی «پلیسی معمایی» را شاهد خواهیم بود.

این کارگردان در ارتباط با انتخاب بازیگران فیلمش گفت: قطعاً از بازیگران چهره استفاده خواهیم کرد و تمام تلاشمان این است که بتوانیم فیلم‌مان را به سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر برسانیم.

منبع: فارس


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>