سوره سینما

پایگاه خبری-تحلیلی سینمای ایران و جهان

logotext
تاریخ انتشار:۳۰ آبان ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۵ ق.ظ چاپ مطلب

سعید آقاخانی در نقش یک جانباز اعصاب و روان

saeed-aghakhani

فیلم «اروند» هشت کاراکتر اصلی دارد و از داستانش حول محور جریان سیال ذهن کاراکتری به نام یونس روایت می شود. این کاراکتر یک جانباز اعصاب و روان است و سعید آقاخانی در ادامه تجربیات متفاوتش در سینما برای این نقش به توافق رسیده است.

فیلم سینمایی «اروند» به تهیه کنندگی مهدی داوری و کارگردانی پوریا آذربایجانی در حال حاضر وارد مرحله پیش تولید شده‌ است.

سوره سینما داوری و آذربایجانی پیش از این سابقه همکاری در قیلم تجربش ناتمام را داشته اند. این پروژه سینمایی قرار است در آذرماه کلید بخورد.

یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس حالا ۲۷ سال پس از پایان جنگ هنوز جایی میان خاطرات و واقعیت با همرزمانش روزگار می گذراند. همراه شدن با یک گروه تفحص اما اتفاق تازه ای رقم می زند.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «اروند» قرار است در تهران و بخش‌های دیگری از آن در جنوب کشور «خوزستان» انجام شود.

فیلم سینمایی «اروند» با حوزه دفاع مقدس است و در متن آن به شهدا و جانبازان ۸ سال جنگ تحمیلی می‌پردازد.

مهدی داوری پیش از تهیه‌کنندگی این فیلم در کارنامه خود فیلم‌های سینمایی «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح الله حجازی و «تجریش نا تمام» را به کارگردانی پوریا آذربایجانی  را داشته است. وی دومین تجربه سینمایی خود را قرار با تهیه فیلم «اروند» با پوریا آذربایجانی تجربه کند.

منبع: روزنامه سینما


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>