سوره سینما

پايگاه خبری تحلیلی سینمای ایران

logotext
تاریخ انتشار:۱ آذر ۱۳۹۴ در ۹:۲۰ ق.ظ چاپ مطلب

«پدر آن دیگری» در دانشگاه تهران نقد و بررسی می‌شود

pedare-aan-digari

فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به کارگردانی یدالله صمدی روز دوشنبه ۲ آذر ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نقد و بررسی می‌شود.

فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به کارگردانی یدالله صمدی روز دوشنبه ۲ آذر ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش سوره سینما ، جلسه نمایش و نشست  پرسش و پاسخ  این فیلم با حضور هنرمندان خالق اثر و به همت انجمن اسلامی دانشجویان این دانشکده برگزار خواهد شد .

این فیلم هم اکنون در گروه سینمایی استقلال در حال اکران است و حسین یاری ، اکبر عبدی ،جمشید مشایخی، ثریا قاسمی ، هنگامه قاضیانی ، فریده سپاه منصور ، شمسی فضل الهی، بنفشه صمدی ، مریم سعادت ، سعید کریمی ،سلمان فرخنده، مهدی یار عزیزی و… گروه بازیگران «پدر آن دیگری» را تشکیل می دهند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:  ، مادری عاشق و پدری … ؟

گفتنی است  فیلم «پدر آن دیگری» با استقبال خوب تماشاگران و بخصوص خانواده ها مواجه شده است و اکران آن همزمان با تهران در چند شهرستان آغاز شده است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>